Геннадій Бобов допоміг школі на Городищині

Дата: 15-12-2018, 09:01

Геннадій Бобов допоміг школі  на Городищині
Село Вербівка – то наша маленька батьківщина. Ви не були у Вербівці? Приїжджайте, не пошкодуєте. Наші мальовничі горбочки і доли зачарують вас. Територія сучасного села була заселена дуже давно. Поблизу Вербівки виявлено поселення скіфського періоду та кургани епохи бронзи та скіфів. Історія села нерозривно пов’язана з історією українського народу. Згадка про село є в поемі Т. Шевченка «Гайдамаки».

У нашому селі проживали і проживають герої бойової і трудової Слави, відомі письменники, парашутисти, диригенти, спортсмени, художники і поети. А ще у Вербівці функціонує прекрасна школа. Її історія починається ще з 1915 року. Багато води спливло з того часу. Тепер школа розміщена у споруді, якій уже 42 роки. На сьогодні у школі навчається 83 учні, працює 19 учителів і 14 працівників технічного персоналу. Шкільне життя вирує. Приємно сказати, що за результатами ЗНО-2018 наша школа посіла 4 місце в обласному рейтингу. Школа пишається цьогорічними випускниками: Кравець Іриною, Лахманюк Альоною, Самарською Наталією, які не тільки на «відмінно» склали ДПА у форматі ЗНО, а й були активними учасниками і переможцями районних конкурсів і олімпіад із української мови та історії, географії і шахів. Ще однією приємною новиною для учнів школи 1 вересня стало підключення інтернету і мережі Wi-Fi. Це стало можливим завдяки батькам учнів. Тепер кожен, без зволікань, може відшукати ту чи іншу важливу інформацію, поспілкуватися з друзями та навіть просто пограти в ігри. Звичайно, є і проблеми. Не секрет, що матеріально-технічне забезпечення закладів освіти потребує кардинального оновлення, яке школа самостійно забезпечити не зможе.

А ще наше село 23 грудня офіційно увійде до складу Вільшанської ОТГ, і питання про те, що буде з школою в селі, хвилює всіх – і учителів, і батьків, і учнів. Ми сподіваємося, що вона працюватиме, як і зараз, бо ми – оптимісти. Та час покаже.

Тісно співпрацює школа зі СТОВ АФ «Злагода», яка допомагає нам у нагальних питаннях та сільською радою. Днями ж Вербівська ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала дуже необхідний подарунок для першокласників – ноутбук. І подарував його школі народний депутат України Геннадій Борисович Бобов. Це не перша допомога від нього. У попередні роки за його сприяння відбулися заміна вікон на першому поверсі й перекриття даху спортивного залу та кочегарки, придбання мультимедійного обладнання і холодильника.

Тож учні, батьки та вчителі щиро вдячні Геннадію Борисовичу за постійну підтримку, розуміння шкільних проблем.

Тетяна Василівна Тітенко, заступник директора з навчально-виховної роботи Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода