Дивовижні питання (нотатки телефоністки)

Оксана Юхно, RSS,
Дата: 26-12-2018, 17:41

Кінець грудня 2018 року
Знаєте, як у житті буває! Плануєш одне, а події якось самі перетасовуються у хаотичному порядку. І так незграбно себе відчуваєш на просторах життя і бізнесу. Інколи виникає нестерпне бажання все кинути і залізти із головою під теплу ковдру один на один із своїм смутком. І щоб за вікном тихо падав на ліхтарі м’який та лапатий сніг.

Але є обов’язки і дисципліна. Є у світі люди, стан яких залежать від твої рішень. Є дії, відповідальність за них і за наслідки прийнятих тобою рішень.
Оце пишу і думаю, чи я це написала? Звідки в моїй голові такі думки? Може я мутую у справжню бізнес-леді? Або просто дорослішаю? А так, зовні, нічого у мене й не змінилося. Так ж гарна.

За останні кілька днів всяке сталося. Великі різдвяні вихідні у країні минули у передноворічній метушні. І особисте життя на себе увагу звернуло, і вимушена незапланова зміна офісу часу забрала. Бо це ж треба з усіма порішати: і номери телефонні зберегти, і від інтернету безсмертного маклаутівського не відключитися, і пожитки офісні перевезти на якійсь вантажівочці. І все треба швиденько і злагоджено організувати. А ще й роботу треба робити. Нема часу «сето сетовать».

А тут ще й неочікуваний сніг. Той самий. Великий-превеликий. Паніка, всі репетують, на дорогах і тротуарах капець повний. На яких таких тротуарах? – запитаєте ви. І правда. Нема у нас більше у місті такого слова. Вірніше є, але то матюк. Міська влада – теж матюк. Комунальні підприємства – матюк. Ліфти – матюк. Оком куди не глянь – одні матюки.

Сьогодні чоловік телефонував, голос знервований.
– А куда звонить, если тут женщина в люк открытый упала?
– Телефонуйте у МЧС, 101.
– …ну, мы ее достали…но там туфель ее остался…
– …101!
Бідна жінка. Чи все з нею гаразд? Дізнаюсь обов’язково із новин у інтернеті.
А чоловіки інколи такі безпорадні стають. І саме у той час, коли потрібні чіткі злагоджені дії. «Туфля там її залишилась!» Яка туфля?! Перфекціоніст, мабуть. Потрібно ж, щоб дві туфлі на людині були. А телефон 101 забув.
А потім знову чоловік зажадав «недвижимость черкасс». Так і сказав:
– Дайте мне недвижимость Черкасс!
– Вам телефон якоісь конкретної фірми?
– Ну да, недвижимость черкасс! – і чую, що вже нервувати починає.
– З такою назвою у нас в базі відсутні агентства з нерухомості. Можу надати телефони інших провідних фірм цього напрямку.
– А, ну да… давайте.
Він думав, що то назва така – «Недвижимость Черкасс». Це коли бажане видають за дійсне.
А днями жіночка телефонувала.
– Дайте мне Ощадбанк на…, – далі шум у слухавці не дав почути вулицю.
– Вибачте, повторіть, будь-ласка, адресу.
І тут вона післі секундної паузи видає:
– А что, у Ощадбанка еще и адрес есть?
Я трохи не зареготала у слухавку.
Підняла вона мені настрій. А я на чоловіків наговорюю. Все гаразд, хлопці. Гендер у новому році не відміняється. Білявки рулять! Не в політичному сенсі, звісно.
До речі, тільки но зрозуміла, що свято наближається. Новий рік!
Щастя нам всім, розуму і нестерпного бажання творити!
А ще витримки і взаємної поваги.
А потім вже можна і мені телефонувати на 54-54-54. Вітати, бажати щастя, ну і, звісно ж, дурню якусь спитать. Як без цього у рік Свині?

#ДовідковеБюро #довідка545454 #відповідь #черкаси #черкассы #вопросы #ответы #питання #незадавайтеглупыхвопросов #нотаткителефоністки

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода