Гороскоп від «Доби»

Дата: 27-12-2018, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Не заспокоюйте себе ілюзіями. Правильно оцініть власні сили, щоб не помилитися. На роботі більше експериментуйте! Не беріться за нові проекти, поки не завершите вже розпочаті. Овнам необхідно зосередитися на чомусь конкретному, оскільки через постійні відволікання можете не отримати бажаного результату.

Тілець
Сьогодні вам знадобиться вся впевненість та наполегливість. Памятайте: тільки працею можна досягти успіху. Якщо захочеться чогось нового, спробуйте змінити імідж: сходіть у салон краси чи оновіть гардероб. Запросіть друзів до себе у гості та весело проведіть вечір.

Близнюки
Цікаві люди та радісні новини забезпечать вам піднесений настрій протягом дня. Можете отримати пропозицію щодо нової роботи, але не поспішайте погоджуватися. Квапливе рішення може викликати непорозуміння у родині.

Рак
У вас відкриється «друге дихання». Залишилося ще трошки докласти зусиль, щоб завершити проект. Прислухайтеся до порад експертів. Зайві будь-які ризики у діловій сфері. Не дозволяйте зловживати вашою сумлінністю та принциповістю. Вмійте вчасно і тактовно відмовити у співпраці.

Лев
Сприятливий час для планування далеких поїздок та організації новорічних свят. Не забувайте про фахові обов’язки та постійно контролюйте виробничий процес, щоб не допустити помилки. Відвідайте батьків та проведіть теплий сімейний вечір за філіжанкою ароматного чаю.

Діва
Поверніться до незавершених справ і постарайтеся вчасно усунути неточності й помилки. Сьогодні ви почуєте добрі новини, пов’язані з перспективними пропозиціями. Вечір проведіть у дружній компанії. Вас чекають приємні сюрпризи.

Терези
Виконайте насамперед ті справи, які принесуть користь у майбутньому. Колеги сьогодні оцінять ваше творче мислення, працелюбність, терпіння і цілеспрямованість. Терези зможуть досягти успіху та продемонструвати найкращі вміння. Ділові партнери зацікавляться вами.

Скорпіон
В особистих стосунках можливі зміни. Беріться за все із завзяттям, але не кваптеся. Керівництво більше оцінить якісний результат. Не давайте обіцянок, якщо знаєте наперед, що їх буде важко виконати. Проведіть вільний час з рідними. Вас чекає приємна зустріч.

Стрілець
Потрібно приділити більше уваги та турботи своїм близьким. Сьогодні ви отримаєте довгоочікувану звістку. Будьте уважними з фінансами. День вдалий для фізичних вправ та активного відпочинку. Зірки рекомендують представникам цього знаку не забувати про саморозвиток.

Козеріг
На роботі будьте раціональними та стриманими. Постійно розширюйте коло свого спілкування. Нові знайомства допоможуть реалізувати цікавий задум. Козерогам зірки рекомендують прислухатися до думок оточення. Сьогодні представники цього знаку зможуть інакше оцінити людину, з якою працюють. Можливо, це ваше справжнє кохання.

Водолій
Зверніть увагу на дрібниці, які інші часто ігнорують. Це допоможе знайти відповіді на ті питання, що вас хвилюють. День подарує чимало позитивних емоцій. Нарешті Водолії зможуть відпочити від роботи та провести час з друзями. Сьогодні ви здивуєте колег та опинитеся у центрі уваги.

Риби
Поїздки і відрядження поки що краще відкласти, оскільки вони не принесуть очікуваних результатів. Постарайтеся розібратися з власними почуттями. Хтось чекає від вас зізнання. Більше часу варто приділити домашнім турботам та вирішенню різноманітних побутових питань.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода