Гороскоп від «Доби»

Дата: 9-01-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сплануйте заздалегідь день, щоб уникнути непорозумінь і встигнути на важливі ділові перемовини. Завантаженість на роботі виправдається. Можливе професійне підвищення або фінансова винагорода. Зробіть подарунок близькій людині.

Тілець
Щоб досягти успіху, варто ризикувати. Контролюйте емоції, оскільки безпідставні ревнощі можуть зіпсувати стосунки. Не втратьте нагоду поїхати кудись з родиною. Робіть добрі вчинки. Зателефонуйте батькам та поділіться останніми новинами.

Близнюки
Тим, хто займається торгівлею, імовірно вдасться вирішити складні завдання та довести до кінця заплановані справи. Можете сміливо експериментувати та випробовувати сили в якійсь новій сфері. У будь-яких починаннях ви досягнете успіху. Запросіть на каву близьку людину та поговоріть про приємні речі.

Рак
Розпочніть день з фізичної активності. Відвідайте заняття в спортзалі або зробіть ранкову зарядку. Емоційна гнучкість і такт повинні сьогодні стати вашими помічниками в усьому. Ракам вдасться надзвичайно швидко виконати всі доручення та залишити час для творчості.

Лев
Астрологи радять сьогодні бути максимально виваженими. Це допоможе уникнути професійних ризиків. Припиніть відкладати все на потім. Самотнім представникам цього знаку зодіаку сумувати не доведеться. Можете зустріти свою половинку.

Діва
Ваша чарівність підкорить оточення. Можливі ділові пропозиції, вдале завершення справ. Вірогідні успішні та результативні зустрічі. Корисно інколи більше уваги приділяти колегам та щиро спілкуватися. Не забувайте: кожен потребує підтримки. Проведіть вільний час з родиною.

Терези
Думайте лише про позитивні речі. Дехто дуже зацікавився вами. Будьте обережні у спілкуванні з малознайомими людьми. Сприятливий день для комерційних операцій. Успіх супроводжуватиме вас у командній діяльності.

Скорпіон
Представникам цього знаку зірки пророкують кар’єрне зростання. Це невеличке досягнення – результат наполегливості та працелюбства. Заплануйте сімейний захід. Залишаться незабутні враження! Подбайте про своє здоров’я.

Стрілець
Будьте ініціативні та енергійні, не бійтеся зайвої роботи. Будь-який досвід для вас корисний. Не зупиняйтеся на досягнутому. Бажано контролювати амбіції і не завищувати свою справжню значущість на роботі. Вдасться придбати те, про що давно мрiяли.

Козеріг
Не сумнівайтеся у собі. Є люди, яких ви надихаєте! Будуть вдалими публічні виступи. Сприятливий день для особистого розвитку. Час для спонтанних рішень. Ризик сьогодні виправданий. Отримаєте подарунок від колеги. Зізнання буде неочікуваним.

Водолій
Представники цього знаку перебуватимуть сьогодні у вирі подій. Астрологи радять ретельно перевіряти інформацію. Скористайтеся шансом дiзнатися щось нове та ексклюзивне. Будьте більш лояльні до колег. Дехто потребуватиме вашої допомоги. Не ігноруйте прохання, тоді отримаєте сильного союзника.

Риби
Вас чекають неймовірні пригоди та враження. Завдяки цікавим ідеям або вибору нової стратегії вдасться завоювати довіру ділових партнерів. У Риб сьогодні є все необхідне для душевної гармонії та загальної рівноваги.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода