Особлива вболівальниця «Черкаських Мавп» здійснила мрію під час матчу команди

Дата: 10-01-2019, 17:39

Особлива вболівальниця «Черкаських Мавп» здійснила мрію під час матчу команди
«Черкаським Мавпам» у новорічні дні пощастило здійснити мрію своєї вболівальниці. Про це повідомляють на сайті «Черкаських Мавп». Її звуть Надія Карапась. Близько 10-ти років дівчина з інвалідністю завжди разом з командою під час домашніх матчів. Разом з когортою особливих уболівальників вона підтримує «Мавпи» з сьомого сектора.

У Надії є два захоплення – це баскетбол і танці. Свого часу вона поставила ціль станцювати для своїх знайомих. Пройшло вісім років і дівчина реалізувала свою мету. Задля цього їй довелося пережити цілу низку операцій. Пересуватися самостійно дівчина з хворобою ДЦП не в змозі. Навіть попри це, її мрією був сольний танцювальний номер під час домашнього матчу «Черкаських Мавп».

Вчора це стало можливим. Під час великої перерви Надія виконала номер «Циганський танок». У цьому їй допомогли дівчата з групи підтримки «Golden Ladies». Цей номер дівчина готувала кілька місяців. В підсумку, публіка сприйняла подвиг дівчини аплодисментами, за що після гри їм подякувала Надія. Зважаючи на те, що через свою хворобу дівчина фактично не говорить, свій коментар для нашого сайту вона написала.

Особлива вболівальниця «Черкаських Мавп» здійснила мрію під час матчу команди

«Щиро вдячна усьому колективу та особливо організаторам «Черкаських Мавп», а також моїй мамі за те, що пішли мені назустріч і допомогли здійснити мою мрію – станцювати на паркеті улюбленої команди! Для мене дуже важливий цей виступ. Не зважаючи на особливі потреби, в мене та у таких людей, як я, є здібності, є таланти, які хочеться розвивати, якими хочеться ділитися, тим самим, робити свій внесок у суспільство! Адже постійні, позитивні дії та підтримка одне одного приводять до успіхів та чудових досягнень і перемог»! – пише Надія Карапась.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода