Майже на 1,5 млн гривень тютюну вилучили у черкащанина

Дата: 11-01-2019, 14:00

Майже на 1,5 млн гривень тютюну вилучили у черкащанина
На понад 1,4 мільйони гривень вилучили з незаконного обігу тютюнової сировини в ході проведення операції «Акциз-2019» співробітники податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області, інформують в прес-службі відомства.

Житель Черкас у гаражному приміщенні одного з автомобільних кооперативів міста зберігав та реалізовував тютюнові вироби (махорку) та тютюнову сировину без державної реєстрації в якості фізичної особи – підприємця та без будь-яких дозвільних документів і документів, що посвідчують якість та походження тютюнової продукції.

Продаж тютюну невідомого походження здійснювався вказаним громадянином за допомогою мережі Internet через сайти безкоштовних оголошень та через створені ним закриті спільноти у месенджерах Viber і Telegram. У результаті проведених працівниками податкової міліції заходів із незаконного обігу вилучено близько 385 кілограмів тютюнової сировини та тютюнових виробів (махорки).

Згідно чинного законодавства передбачено притягнення порушника до адміністративної відповідальності з конфіскацією тютюнової продукції.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода