Уманчанам повернули приміщення вартістю майже півмільйона гривень

Дата: 11-01-2019, 18:32

Уманчанам повернули приміщення вартістю майже півмільйона гривень
Господарським судом Черкаської області задоволено позовні вимоги Уманської місцевої прокуратури про повернення територіальній громаді м. Умань нежитлового приміщення вартістю майже півмільйона гривень, яке орендар незаконно використовував, заборгувавши орендну плату та відмовляючись повертати об’єкт оренди більше 3 років. Про це повідомляють в прес-службі прокуратури Черкаської області.

Справа за вказаним позовом слухалася судами неодноразово. У вересні 2018 року за касаційною скаргою відповідача Верховним Судом скасовано рішення господарського суду Черкаської області та постанову Київського апеляційного господарського суду про задоволення позову прокурора й скеровано справу на новий судовий розгляд до суду першої інстанції, якому належало встановити та надати правову оцінку взаємовідносинам сторін у питанні продовження користування комунальним майном після закінчення строку договору оренди.

За активної позиції прокуратури в суді вдруге доведено факт порушення інтересів держави в особі відділу з питань комунальної власності та земельних відносин Уманської міської ради. Згідно з рішенням суду відповідача зобов’язано повернути незаконно займане приміщення та сплатити понад 250 тис грн. неустойки до бюджету.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода