Смілянська Рада регіонального розвитку провела перше засідання

Дата: 11-01-2019, 17:42

Смілянська Рада регіонального розвитку провела перше засідання
Перший заступник голови Смілянської районної державної адміністрації Олексій Пєчніков, представники органів місцевого самоврядування району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники організацій і установ району, громадські активісти взяли участь у першому засіданні районної Ради регіонального розвитку, яке відбулося днями у Смілі. Про це повідомляють в Смілянської райдержадміністрації.

Відкриваючи засідання Олексій Пєчніков зазначив, що у листопаді цього року в Києві відбулося засідання Ради регіонального розвитку за участі керівництва країни, на якому обговорили глобальні інфраструктурні проекти і плани розвитку України.

«Президент Петро Порошенко доручив головам обласних та районних державних адміністрацій розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки та прийняти їх. Саме тому, сьогодні ми маємо чудову нагоду обговорити перспективний план розвитку нашого району на найближчі три роки», – звернув увагу присутніх очільник району.
До аналізу стартової ситуації з урахуванням специфіки кожної галузі району, кожного його населеного пункту долучилися керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, які презентували присутнім основні здобутки та реалізовані ініціативи за 2014-2018 роки. Вони також визначили перелік першочергових завдань, що сприятимуть розвитку Смілянського району у 2019-2021 роках.

Окрім того, перший заступник голови райдержадміністрації окреслив важливі стратегічні цілі, які ставить перед собою влада району на 2019-2021 роки. Серед них – енергоефективність комунальних закладів і благоустрій територій, водозабезпечення, ремонт дорожнього покриття, соціальні гарантії та соціальний захист місцевого населення, залучення інвестицій, впровадження перспективних проектів розвитку інфраструктури району, тощо.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода