Учаснику АТО з Уманщини вручили ключі від власного житла

Дата: 11-01-2019, 17:00

Учаснику АТО з Уманщини вручили ключі від власного житла
Нині військовослужбовці української армії виконують надзвичайно важливу роль в обороні нашої держави, захищаючи її кордони на сході України. Обов’язок тих, хто в тилу – забезпечити нашим захисникам гідну підтримку, віддячити за мужність та самопожертву. Тому, серед іншого, особливу увагу керівництво Уманського району приділяє питанню забезпечення житлом учасників АТО. Повідомляють в Уманській райдержадміністрації.

10 січня учасник антитерористичної операції Тищенко Михайло Вікторович отримав житло в селі Танське. Це вже третій будинок, придбаний атовцям в рамках районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих під час Революції Гідності та бійців-добровольців на 2018-2022 роки.

Цього дня в Танському для вручення сертифікату на житло зібралися голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко, голова Уманської районної ради Оксана Супрунець, сільський голова села Танське Ігор Кифорук, громада населеного пункту, представники місцевого сільгосппідприємства ТОВ «Поділля агропродукт».

Будинок загальною вартістю 66,7 тис. грн. був придбаний шляхом співфінансування з районного та сільського бюджету (36,7 тис. грн – районний бюджет, 30 тис. грн – сільський бюджет).

«У 2018 році витрачено біля 2,5 млн грн на підтримку атовців, зокрема надання пільг на житлово-комунальні послуги та придбання твердого палива, надання щомісячної стипендії дітям та батькам загиблих учасників АТО, пільгові перевезення, забезпечення безкоштовним харчуванням дітей з сімей учасників АТО. Ми і надалі будемо підтримувати захисників України», – зазначив голова РДА Євгеній Данченко.

Очільник району подякував військовослужбовцю за гідне виконання свого обов’язку перед Батьківщиною.

Окрім того, керівники району подарували Михайлу Тищенку електропіч та інші подарунки.

У свою чергу, Михайло, який має велику сім’ю – дружину і троє дітей, щиро подякував за житло, якого він надзвичайно потребував.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода