«Черкаські Мавпи» здобули перемогу над «Миколаєвом»

Дата: 13-01-2019, 19:01

«Черкаські Мавпи» здобули перемогу над «Миколаєвом»
Дванадцятого січня черкаська команда виграла перший матч у 2019 році. Команди провели рівну та результативну першу половину гри. Господарі левову долю очок набирали, атакуючи з трисекудної, набравши там до великої перерви 30 балів з 48. Миколаївці, в свою чергу, мали перевагу на щитах, за рахунок чого набирали більше очок з другого шансу, але 9 втрат за першу половину не дозволили команді Віталія Чернія виграти відрізок до великої перерви. Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

У третій чверті команди обмінялися ривками: спочатку «Мавпи» відірвалися на 10-очкову дистанцію, після чого вдалий відрізок провели гості, які вирівняли рахунок перед заключною чвертю, у якій доля матчу і вирішувалась.
Ключовий відрізок матчу краще провели господарі, які, набравши 36 очок за заключну чверть, зуміли усе ж таки дотиснути корабелів і вперше в сезоні перемогти вдома. Команда Максима Міхельсона перервала серію з п’яти поспіль поразок, перемігши Миколаїв з рахунком 101:94.

Вів за собою черкащан розігруючий Брендон Янг, який став найкращим гравцем матчу: в активі американця 26 очок (8/11 двоочкових, 2/3 триочкових, 4/5 штрафних), 5 передач, 2 підбирання та 1 перехоплення (РЕ +30).
«Мавпи», які здобули лише свою третю перемогу в сезоні, свій наступний матч проведуть 18 січня на виїзді проти Хіміка.
«Черкаські Мавпи» здобули перемогу над «Миколаєвом»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода