Гороскоп від «Доби»

Дата: 16-01-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Будьте готові до змін та несподіваних поворотів у житті. Одинаків чекає початок романтичних стосунків, сімейних Овнів – зміцнення відносин. Визначтеся з пріоритетами і починайте досягати цілей. Можливе підписання вигідної угоди.

Тілець
Сміливо беріть відповідальність за новий проект. З’явиться можливість спробувати себе у новій справі. Будьте обачні і щирі у сімейних питаннях. Вдалий час для планування бюджету та пошуку нових джерел прибутку.

Близнюки
Амбіції і норовливість можуть завадити реалізувати задум. Варто налагодити стосунки з керівництвом, які останнім часом викликають у вас суперечливі почуття. Успіх супроводжуватиме у командній діяльності. Проведіть вечір у колі друзів.

Рак
Складіть список бажань, які ви хочете реалізувати найближчим часом. Зосередьте увагу на нагальних справах та спробуйте виконати якнайшвидше доручення. Протягом дня перебуватимете в піднесеному настрої від романтичних почуттів.

Лев
Тим, хто давно мріє про позитивні життєві зміни, зірки радять поквапитися. Зараз сприятливий час для дій. Прислухайтеся до свого серця. Будьте комунікабельними та дружелюбними. Левів чекає приємна зустріч. Поговоріть відверто із другом.

Діва
У першій половині дня доведеться добре попрацювати. Зможете отримати чудовий результат, якщо триматимете всі процеси під контролем. У Дів сьогодні з’явиться натхнення, тому не втрачайте можливості зайнятися творчими справами. У вас є всі шанси створити шедевр.

Терези
Прислухайтеся до слів друзів. Їхній погляд на ситуацію допоможе зорієнтуватися і вирішити всі суперечності. Не виключено, що результат, якого ви довго прагнули, перевищить очікування. Приділіть увагу своєму здоров’ю.

Скорпіон
Не поспішайте розповідати оточенню про свої плани. Через постійні справи та клопоти ви відчуваєте втому. Астрологи рекомендують відволіктися від роботи, розслабитися та змінити локацію. Вдалою буде поїздка в гості до друзів або родичів.

Стрілець
Щоб уникнути конфлікту з коханою людиною, приділяйте їй більше уваги і не давайте приводів для ревнощів. Розвивайтеся, постійно дізнавайтеся нову інформацію. Зірки радять прочитати цікаві статті, книги, журнали, які можуть надихнути на креативні ідеї і допоможуть Стрільцям визначитися з бажаннями.

Козеріг
Пошук другої половинки закінчиться вдало, якщо ви знизите вимоги. Імпульсивне рішення може принести удачу на роботі. Спробуйте налагодити дружні стосунки з колегами. Важливо не плекати ілюзій і не надавати надмірного значення дрібницям.

Водолій
Кар’єрному зростанню і зміцненню матеріального становища посприяють впливові люди. Не поспішайте з рішеннями, життя розставить усе по місцях. Більше уваги приділіть аналізу власних почуттів. Визначте для себе, що на цьому етапі вам цікаво, та розвивайтеся в цьому напрямі.

Риби
День насичений подіями. У спілкуванні з друзями та знайомими варто проявляти тактовність і поставитися до ситуації з розумінням. Зірки радять приділяти більше уваги рідним. Риби можуть створити невеличке свято та порадувати кохану людину.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода