Гороскоп від «Доби»

Дата: 24-01-2019, 08:02

Гороскоп від «Доби»
Овен
Не бійтеся експериментувати. Успіх на вашому боці. Представникам цього знаку вдасться вразити ділових партнерів розважливістю та мудрістю. Є шанс підписати сьогодні вигідний контракт. Вдалий день для знайомств та романтичних зустрічей.

Тілець
Навчіться розставляти правильно пріоритети. Максимально унеможливте конфлікти з колегами й рідними. Астрологи радять присвятити час ремонту, наведенню ладу у будинку чи перестановці меблів у кімнаті. Невеличкі зміни не завадять.

Близнюки
Сьогодні важливо ретельно все продумати і спланувати. Це допоможе якісно та вчасно виконати роботу. Зірки радять проявити Близнюкам ініціативу у стосунках. Боріться із сумнівами та стереотипами. Ви недооцінюєте себе.

Рак
Скажіть партнеру про те, що відчуваєте. Будьте відверті. Це допоможе краще зрозуміти одне одного. На роботі не виникне проблем. З легкістю вдасться реалізувати все заплановане. Астрологи радять Ракам присвятити вільний час пошуку нового хобі. Ваша творча енергія потребує реалізації.

Лев
Уникайте зайвих зобов’язань у роботі, займайтеся лише тим, що до вподоби. Може виникнути суперечна ситуація. Зірки радять вам все залишити як є, оскільки пришвидшення подій принесе лише розчарування. Вечір присвятіть спілкуванню із друзями чи знайомими, яких давно не бачили.

Діва
Розширюйте межі своєї діяльності, проте не втрачайте обачності. Зірки радять Дівам поквапитися та завершити всі розпочаті справи. Сьогодні зможете насолодитися вечерею в приємній компанії. Отримаєте несподівану звістку від давнього знайомого.

Терези
Мрiйте, генеруйте iдеї, розширюйте коло корисних зв’язкiв. Це все стане у нагодi найближчим часом. Не варто проявляти надмiрну відвертість. Астрологи рекомендують не нав’язувати свої погляди оточуючим. Спробуйте знайти істину, а не просто сперечатися заради перемоги.

Скорпіон
Інвестуйте гроші у знання та яскраві емоції. Життя швидкоплинне. Щоб досягти успіху, потрібно визначити чіткі цілі та зосередитися на виконанні важливих завдань. Можливо, найближчим часом отримаєте фінансову винагороду за старання та працелюбність.

Стрілець
Будьте максимально уважні до роботи, оскільки суттєва помилка може спричинити досить негативні наслідки. Ухвалюйте рішення без зайвих емоцій і хвилювань. Спробуйте знайти заняття, яке змусить відволіктися від негативних думок.

Козеріг
Розпочніть ранок із перегляду новин, дізнайтеся щось цікаве із життя міста. Залишайтеся стриманими та спокійними, тоді зможете вирішити будь-яку проблему. Аби розслабитися і відпочити, влаштуйте веселу вечірку та проведіть час у дружній компанії.

Водолій
Сприятливий час для здобуття нових знань і розширення кругозору. Будьте прагматичними та прискіпливими у вирішенні поточних справ, звертайте увагу і на дрібниці. Якщо діятимете виважено, то отримаєте бажаний результат. Увечері знайдіть час для обговорення сімейних питань.

Риби
Припиніть витрачати сили на неприбуткові й нецікаві проекти. Уникайте інтриг та не потрібних вам розмов. У складній ситуації спробуйте знайти оптимальний для всіх вихід. Проаналізуйте помилки та зробіть відповідні висновки. Час змінити життя на краще.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода