Гороскоп від «Доби»

Дата: 25-01-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Сьогодні відчуєте приплив нових сил. Зосередьтеся на виконанні нагальних доручень. Можливо, доведеться скорегувати плани. Уникайте спілкування з людьми, які викликають негативні емоції. Намагайтеся не тільки плідно працювати, але й добре відпочивати.

Тілець
Не бійтесь робити перший крок. Запросіть на побачення того, хто вам подобається. Ризикуйте і втілюйте в життя різноманітні проекти. Успіх у справі забезпечить підтримку та повагу з боку керівництва та колег. Вечір проведіть в оточені рідних.

Близнюки
Не намагайтеся вирішити всі проблеми відразу. Довіртеся друзям. Разом легше впоратися з будь-якою перепоною. Відкладіть на потім підписання контрактів та зміну місця роботи. Краще витратьте день на домашні справи.

Рак
Стосунки з близькими складатимуться сьогодні легко і невимушено. Ви відчуєте свою цінність. Вдалий час для прояву активності. Те, що раніше здавалося не під силу, зараз виконаєте швидко і без ускладнень. Посміхніться! Позитивні емоції Раків надихатимуть інших.

Лев
Щоб досягти успіху, вам потрібна команда. Спробуйте об’єднати однодумців для реалізації ідеї. Якщо бачите певні професійні недоліки в колеги, то не висловлюйте думку при інших. Краще поговоріть наодинці та з’ясуйте всі неточності. Будьте обережні в дорозі. Не довіряйте малознайомим людям. Увечері на вас чекає приємний сюрприз.

Діва
Постарайтесь ретельно планувати свій час, тоді зможете завершити все вчасно. Заряд емоцій та веселощів подарують колеги. Ви отримаєте насолоду від спілкування з однодумцями. У другій половині дня відкладіть серйозні справи на потім. Проведіть час з коханою людиною.

Терези
Спробуйте щось нове та неординарне. Терезам набридла рутинність. Їм необхідні яскраві емоції. Зможете значно розширити коло знайомств. Влаштуйте романтичну вечерю та спробуйте обговорити всі проблеми та конфлікти з партнером. Це допоможе зберегти гармонію та довіру між вами.

Скорпіон
Не забувайте про ранкову гімнастику і контрастний душ. Оздоровчі заходи допоможуть зберегти бадьорість і чудовий настрій. Цікавість може завести занадто далеко, тому будьте обачні. Астрологи радять подумати про відкриття власної справи.

Стрілець
Сьогодні ви з легкістю досягнете будь-якої цілі. Будьте більш лояльні до людей, які намагаються допомогти чи порадити. День сприятливий для фінансових операцій та ділових перемовин. Запросіть друзів і влаштуйте вдома веселе свято.

Козеріг
Будьте обережними з бажаннями, оскільки те, у що вірите, може невдовзі справдитися. Постарайтеся не ухвалювати кардинальних рішень, інакше ризикуєте зіпсувати відносини з колегами. Увечері чекайте приємного сюрпризу від коханої людини.

Водолій
Ви зможете покращити матеріальний стан, якщо приділите більше зацікавленості роботі. Похід на фотовиставку або в кіно може надихнути на власну творчість. Сьогодні зможете дізнатися чимало корисної інформації. Зробіть приємний подарунок близькій людині.

Риби
День подарує вам чимало корисних знайомств. Присвятіть час творчому розвитку. Якщо виникнуть креативні та незвичні ідеї – реалізовуйте чимшвидше. Розмежовуйте власні інтереси та обов’язки. Прислухайтеся до інтуїції і вдасться змінити життя на краще.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода