У мерії розповіли, чому в Черкасах погано прибраний сніг у приватному секторі

Дата: 28-01-2019, 14:21

У мерії розповіли, чому в Черкасах погано прибраний сніг у приватному секторі
Про стан зимового прибирання в місті йшлося під час оперативної наради в мерії, повідомляють в прес-службі Черкаської міської ради.

За інформацією виконувача обов’язків начальника управління інспектування Артема Овсієнка, нині інспектори проводять роз’яснювальну роботу з власниками комерційного сектору стосовно очистки прилеглих територій від снігу та ожеледиці.

Міський голова Анатолій Бондаренко звернув увагу на важливість такої ж роботи і з жителями приватного сектору, які, відповідно до Правил благоустрою, мають самостійно прибирати сніг біля своїх будинків. Натомість в окремих місцях – територія біля приватних домоволодінь завалена снігом.

Представник управління інспектування зауважив, що в робочий час, коли працюють інспектори, – мешканців немає вдома, ввечері ж – в інспекторів немає повноважень.

Відтак, муніципальна інспекція акцентувала на дотриманні комерційними, приватними, комунальними та державними установами Правил благоустрою м. Черкас, якими визначено прибирання прилеглої до їх об’єкту території. Зокрема, тротуару, розташованого поруч до проїжджої частини.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода