Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними

Дата: 1-02-2019, 16:05

Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними
«Нова Доба» підготувала добірку головних культурних подій, аби вихідні пройшли максимально насичено і яскраво. Цього тижня на вас чекають: майстер-класи, цікаві експозиції та театральні вистави. Не проґавте можливість отримати нові враження, навички та море позитивних емоцій.

2 лютого

Людське мислення в процесі життєдіяльності поступово стає «однобоким», починає формувати стереотипи. Це обумовлено багатьма факторами: культурним і соціальним середовищем, релігією, освітою, прищепленими уявленнями про логіку, мораль тощо. Крім того, розумові процеси пов’язані ще й з настроєм людини, її емоціями, інтуїцією.
Пропонуємо охочим взяти участь у психологічно рольовій грі «6 капелюхів мислення». Проведіть з користю час та потренуйтеся «вмикати» різні режими мислення.
Гру проводить психолог, бізнес-коуч Чубова Олена.
Попередній запис: (067) 524-29-89 (viber), (063) 463-73-72.
Час: 20:00–22:00.
Місце: вул. Небесної Сотні, 105, оф. 419, БП «Славутич».
Вартість: 75 грн.

Мрієте про творчу самореалізацію? Вас цікавить дизайн? Не знаєте як перетворити хобі в прибуткову професію? Тоді приходьте на майстер-клас «Дизайнери. Кому вони потрібні і як заробляти на дизайні». Під час заходу учасники дізнаються про п’ять кроків, які приведуть до мети – стати успішним і затребуваним фахівцем.
Час: 09:20.
Місце: Комп’ютерна академія ШАГ Черкаси, вул. Святотроїцька, 55.
Вартість: безкоштовно.

Запрошуємо дітей взяти участь у Зимовому турнірі з бейблейду. Випробуйте власні сили, зустріньте нових друзів та поборіться за перемогу.
Деталі за тел: (050) 428-14-16.
Час: 12:00.
Вартість: від 130 до 150 грн.
Місце: ТРЦ «DEPO't center», бульв. Шевченка, 385.

Візьміть участь у творчому майстер-класі «Основи плетіння з паперових трубочок». Ви матимете змогу створити ексклюзивні речі. Матеріал легкий для плетіння. Досить легко з’єднувати газетні трубочки у певному порядку. Щоб надати окраси виробу необхідно лише нанести на кілька шарів фарби.
Запис за тел.: (097)098-36-76.
Час: 13:00–14:30.
Вартість: 50 грн.
Місце: Черкаський обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1.

Пропонуємо відвідати цікавий семінар «Берегиня – жіноча сила». У програмі: давні українські традиції відання; Жива – єдина та різнопроявлена енергія; Яв – Нав – Прав; внутрішня алхімія; психоенергетичні центри людини; особливості жіночої енергетики; робота з силою рослин; стихії; гармонізація життєвого простору.
Час: 12:00–15:00.
Місце: вул. Верхня Горова, 36/1.

Не проґавте цікавий майстер-клас «Швидкочитання для дітей». Це миттєве сприйняття тексту чи інформації з використанням особливих способів читання, результатом якого стане: запам’ятовування побаченої інформації з першого разу; легка підготовка до будь-якого іспиту; в тричі швидше виконання уроків.
Програма майстер-класу – це 20% читання, 80% – гра з елементами навчання.
Реєстрація за тел.: (096)474-48-42.
Час: 10:00–13:00.
Вартість: безкоштовно.
Місце: вул. Героїв Дніпра, 27, Школа швидкочитання «Inten» Черкаси.

Не уявляєте життя без танців? Відчуваєте кожен ритм? Тоді приходьте на танцювальну медитацію. Під час заняття ви зможете відчути себе впевнено і пластично; навчитися красиво рухатися під музику; пробудити жіночність; зарядитися енергією та натхненням. Тренер: Yulia Murovana.
Час: 15:30–17:30.
Вартість: 150 грн.
Місце: вул. Припортова, 42.

Запрошуємо черкасців у Художній музей на ювілейну персональну виставку дизайнерки Ірини Аксьоненко. На експозиції представлені авторські вироби з натуральної шкіри.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Відкрийте для себе чудовий світ писанок в Обласному краєзнавчому музеї на авторській виставці Лідії Колесник «Вирій». Вона має символічну назву, оскільки означає міфічну райську країну, в яку можна долетіти лише на крилах натхнення.
Час: 10:00–18:00.
Місце: вул. Слави, 1.

Пропонуємо переглянути фотодокументальний проект «Символ твоєї свободи», який ініціював Український інститут національної пам’яті. Виставка дає можливість простежити еволюцію державного символу від часів Русі до сьогодення. Ви зможете побачити зображення Тризуба в інтерпретації Василя Кричевського, Георгія Нарбута, Павла Ковжуна, Роберта Лісовського, Миколи Битинського, Ніла Хасевича, Святослава Гординського, Андрія Гречила, Івана Турецького, Олексія Кохана та ін.
Час: 10:00–18:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Запрошуємо на персональну виставку київського художника Костянтина Роготченка, творчість якого виразно виокремлюється на тлі сучасного українського мистецтва. Через гру кольору та його відтінків художник акцентує увагу глядача на гострих соціальних проблемах. Кожна з робіт митця – це потужний філософський меседж із глибинним підтекстом. Кожен глядач може відчути щось особистісне, індивідуальне. Водночас як дизайнер Костянтин проектує необхідну геометрію полотна з розміщенням колірних акцентів. На полотнах митця лінія і площина як першоелементи художніх мовних засобів. Художник створює складний колорит, «грає» на контрасті відтінків.
На виставці представлені як графічні, так і живописні твори автора, де глядач зможе особисто побачити багатогранність, динаміку та творчий пошук митця.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Завітайте у Черкаський художній музей та перегляньте експозицію народної картини Катерини Баужі. Насолодіться гармонією кольорів!
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Запрошуємо на виставку творів черкаського художника Павла Солощенка «Є Світло Життя». Приєднуйтеся до прекрасного.
Час: 10:00–17:00.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Приходьте на День відкритих дверей у «Montessori Family Черкаси». Ви зможете ознайомитись із затишним будиночком, що допомагає діткам від 2,5 до 6 років розвиватися та розкривати унікальну індивідуальність.
Деталі за тел.: (097)525-16-85.
Час: 18:00.
Місце: пров. Яковліва, 27.

У суботу запрошуємо черкасців на зимове хімічне шоу. У програмі разноманітні досліди, експерименти та чарівні перетворення речовин з одного стану на інший. У неділю майстрині Наталія Носко та Євгенія Коваленко навчать юних творців робити декоративний куб-тунель.
Час: 15:00.
Вартість: безкоштовно.
Місце: бульв. Шевченка, 208/1, ТРЦ «Любава».

Завітайте у Черкаський художній музей на презентацію нової книги Сергія Радченка «Де заховані ключі від щасливого майбутнього. Життєвий простір дитини» та дізнайтеся детальніше про проект «Школа дизайну для відповідальних батьків».
Час: 14:00–15:30.
Вартість: 10 грн.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Не проґавте цікавий дводенний акторський інтенсив з Максимом Бурлакою. Під час заходу ви зможете «пограти» з уявою. Цей психологічний підхід допоможе розібратися у власних відчуттях та звільнитися від емоційних затискачів. На другий день увагу закцентуєте на фізичних відчуттях. Будуть вправи спрямовані на звільнення пластики, на дію від вашого внутрішнього імпульсу.
Реєстрація за тел.: (093)454-76-82, (066)133-03-09.
Час: 14:00–15:00.
Вартість: 150 грн за один день, за два – 250 грн.
Місце: вул. Хрещатик, 223.

Запрошуємо на майстер-клас «Іграшка підвіска Совенятко». Створіть свій шедевр!
Час: 12:00–15:00.
Місце: бульв. Шевченка, 385, Fantasy Town Черкаси.

Якщо цікавитеся історією та постійно шукаєте нові джерела інформації, тоді ця новина вас зацікавить. Приходьте на краєзнавчу зустріч «Січневе повстання і Черкащина (1963 р.)». Учасники конференції матимуть змогу прослухати доповіді та оглянути виставку малюнків щодо польської боротьби за незалежність.
Час: 10:30–11:30.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 4, Польський культурний центр імені Кароля Шимановського.

Візьміть участь у майстер-класі «Квітковий розпис». Зможете створити чудовий декоративний малюнок на підставці для горнятка, дощечці чи тарілі.
Час: 11:00
Місце: вул. Хрещатик, 251, Галерея народного мистецтва України.

Макарони – це не тільки смачний гарнір, але і відмінний матеріал для створення виробів хенд-мейду. Вони легкі в обробці та доступні у великій кількості. Приходьте на цікавий майстер-клас «Чарівні макарончики» та разом з Наталею Носко втільте у життя найрізноманітніші ідеї. Поєднайте цікаве з корисним. Ця техніка допоможе розвинути дрібну моторику і зорово-моторну координацію дітей.
Час: 15:00–17:00.
Вартість: безкоштовно (за умови пред’явлення чеку з будь-якого магазину чи відділу ТРЦ за 2 лютого).
Місце: бульв. Шевченка, 385, ТРЦ DEPO't center.

Якщо ви хочете навчитися створювати комп’ютерні ігри, тоді приходьте в Комп’ютерна академія ШАГ на відкритий урок. Учасники зможуть дізнатися секрети програмування, способи проектування ігор та шляхи, які допоможуть почати заробляти на цьому хобі.
Час: 09:00.
Вартість: безкоштовно.
Місце: вул. Святотроїцька, 55.

Чому ми керуємося думкою інших? І робимо те, що нам насправді не хочеться? Відповіді на ці запитання ви зможете почути на тренінгу для підлітків «Стадний інстинкт та вплив мас».
Час: 12:00–14:00.
Вартість: 150 грн.
Місце: бульв. Шевченка, 186, Клуб для підлітків EQ.

Гра – одна з унікальних форм навчання як дітей, так і дорослих. Це певний спосіб пізнання світу, оточення, своїх можливостей, виявлення талантів та творчих здібностей. Під час гри формуються та закріплюються лідерські компетенції, зароджується фінансовий та емоційний інтелект. Приходьте в ігроклуб «Junior business Club» та проведіть вихідний з користю.
Час: 12:00–13:30.
Вартість: 120 грн.
Місце: вул Гуржіївська 31, ауд. 405.

Місто засинає, прокидається Мафія… Приходьте з друзями на цікаву та захоплюючу гру.
Час: 16:00–19:00.
Вартість: 100 грн.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 19, Центр розвитку сім'ї «I'M Family».

Запрошуємо на цікаву і неординарну лекцію Алли Петренко-Лисак про те, як у життя «приходить» світогляд. Ви дізнаєтеся: як сформувалась практика вбудови вікон і дверей в житлах і будівлях; які смисли вкладали та яку семантику використовували люди; як науковці трактували поняття «вікон» та «дверей» у процесі дослідницької діяльності?
Час: 16:00.
Вартість: 50 грн.
Місце: вул. Симоненка, 5.

Дізнайтеся більше про анатомію. Приходьте у клуб науки «QUARK». Лектори розкажуть юним черкасцям про функції та будову головного мозку.
Час: 13:00–14:30.
Вартість: 120 грн.
Місце: ТРЦ «Хрещатик-сіті», -2 поверх.

Звична поведінка, яку ми вважаємо частиною особистості, є лише продуктом наших спогадів. Людина може досягти амбітних і вражаючих висот, лише впоравшись з внутрішніми обмеженнями. Хочете дізнатися про механізми, які допоможуть нейтралізувати стримувальні психологічні блоки? Тоді приходьте на тренінг «Стратегії успіху. Внутрішні імпульси і ресурси. Частина І».
Час: 11:00–13:30.
Вартість: 150 грн.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Пояснити слово, не називаючи його, можна безліччю способів: жестами, малюнком, відповідаючи на питання «так» чи «ні» чи навіть виліпивши його з пластиліну! Приходьте та виявіть всю міць своєї фантазії і хитрості під час гри в «Еківокі».
Реєстрація обов’язкова за тел.: (073)010-30-10, (068)010-30-20.
Час: 15:00–17:00.
Вартість: безкоштовно.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 19.

Пропонуємо черкасцям провести весело суботу в боулінгу «Lucky Strike». У програмі: дитяча анімація, тематична фотозона, вечірня шоу-програма та призи.
Вартість участі в дитячій анімації – 75 грн (з 13:00 до 15:00).
Адреса: ТРЦ «Любава», бульв. Шевченка, 208/1, 4 поверх.

3 січня

У Музично-драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка черкасці зможуть переглянути дитячу оперу «Коза-дереза» Миколи Лисенка. Це музична казка про популярну і багатьом відому героїню, яка подарує приємні враження цієї неділі.
Час: 12:00.
Місце: вул. Смілянська, 33.

Приходьте та перегляньте класичну виставу «Кайдашева сім’я». Трагікомедія Івана Нечуя-Левицького на 3 дії. Історія про Омелька Кайдаша і його родину. У нього сварлива дружина та двоє задиркуватих синів, які привели у хату невісток. І почалося… Зранку сварка, а на вечір – бійка. І так день у день. Годі сподіватися на мир, коли перед вами справжнісінька Кайдашева сім’я…
Час: 17:00.
Вартість: від 30 грн.
Місце: БК ім. Івана Кулика, вул. Благовісна, 170.

Інсценізація вистави «Мишенятко Мицик» відбудеться в Черкаському академічному театрі ляльок Черкаської обласної ради. Приходьте та почуйте історію про те, як один день із життя тітоньки Марини перевернув усе з ніг до голови.
Час: 10:30–12:00.
Вартість: 30 грн.

Любите від душі посміятися? Тоді запрошуємо переглянути концертну програму «Дизель шоу». Актори постануть у нових несподіваних амплуа і порадують унікальними музичними номерами. Такими елегантними їх ще не бачили. Артисти Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Сергій Писаренко, Євген Нікішин та ведучий Максим Неліпа створять чудову, музичну та комедійну атмосферу.
Час: 20:00.
Вартість: від 250 до 700 грн.
Місце: ДК «Дружба народів», бул. Шевченка, 249.

Візьміть участь у психологічному тренінгу «Це все про любов». На заході ви з’ясуєте хто і як формує потреби в коханні? А також визначите, які фактори впливають на самотність та виокремите причини деструктивних стосунків.
Час: 17:00–19:00.
Вартість: 200 грн.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 19.

Приходьте на воркшоп «Портретна інсталяція» в клуб науки «QUARK». Охочі дізнаються більше про дизайн та зможуть виявити своє креативне мислення. Захід розрахований на дітей та дорослих.
Реєстрація обов’язкова за тел.: (073)010-30-10, (068)010-30-20.
Час: 13:00–14:30.
Вартість: 50 грн.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 19.

Завітайте на інтерактивну екскурсію «Як зимують дерева» в Черкаський обласний краєзнавчий музей! Пізнайте природу рідного краю! Охочі зможуть дізнатися, як саме деревам вдається вижити, навіть у дуже сильні морози.
Для запису телефонуйте: (097)098-36-76.
Час: 13:00.
Вартість: дорослим – 35 грн, студентам та пенсіонерам – 25 грн, дітям – 20 грн.
Місце: вул. Слави, 1.

Відвідайте арт-терапевтичний майстер-клас «Ізотерапія. Малюнок кавою». Цей метод допоможе впоратися учасникам з різними проблемами, стресами та заспокоїть нервову систему. Також через малюнок можна зрозуміти внутрішній світ дитини і розібратися в тому, що її турбує.
Захід проведе практичний психолог Ольга Мур.
Деталі за тел: (096)304-80-94.
Час: 14:00–15:00.
Вартість: 50 грн.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Для тих, хто любить настільні ігри, є добра новина. Під час гри «Синя валіза» в бібліотеці ім. Симоненка кожен учасник зможе випробувати сили у різноманітних іграх. Це чудова можливість отримати новий досвід і познайомитися з іншими учасниками.

Час: 12:00–18:00.
Місце: вул. Надпільна, 285.

Якщо хочете більше дізнатися про ребефінг (дихальна методика самодослідження і психологічної корекції), тоді завітайте на цікаве заняття. Дихальні практики вважають одними із найефективніших методів трансперсональної психології. Перевірте на власному досвіді, чи так це. За ідеєю під час сесії учасник самостійно занурюється у внутрішній світ і впливає на свої статки. Сила, ініційована диханням, прочищає енергетичні канали. Це призводить до стану радості, спокою та глибинної впевненості в собі.
Час: 14:00–17:30.
Вартість: 150 грн.
Місце: вул. Хрещатик, 135.

Цими вихідними в кінотеатрах черкасці зможуть переглянути:

«Смертельний лабіринт» – кілька незнайомців опиняються у пастці зловісної квест-кімнати. У найсучасніших вигадливих лабіринтах гравцям доведеться зустріти найпотаємніші страхи. З кожною секундою вони розуміють, що шанси вибратися мізерні.

«Зустріч однокласників» – коли ми вчимося у школі, нам не доводиться обирати своє оточення. Часом, там можна знайти друзів, перше кохання або просто хороших людей. Але найчастіше після випускного ви з радістю ніколи більше не побачите цих осіб. Троє чоловіків вирішили зробити зустріч однокласників. Валера – рок-зірка, Андрій – бізнесмен, а Льоша – інтелігент. Разом хлопці вирішили відпочити так, як ніколи в житті. Чим же завершиться їхня пригода?

«Родина за хвилину» – Марк Волберг та Роуз Бірн зважилися стати батьками. У їхньому місті проходить ярмарок сиріт, де можна познайомитися з дітками. Саме там пара знайшла 15-річну дівчинку на ім’я Лізі. Вони вирішили її удочерити. Тільки ось у неї є молодші брат і сестра. Так у їхній родині з’явилася не одна, а одразу троє дітей! Це смішна та зворушлива комедія про радощі та труднощі сімейних буднів.

«Крід ІІ: Спадок Роккі Бальбоа» – життя Адоніса Кріда змінилося після останнього бою. У нього чудова родина, він живе з дівчиною Б’янкою, яка при надії. Але на заваді щастю постане Віктор Драго – син легендарного Івана Драго. Він відомий тим, що колись убив батька Адоніса Аполло Кріда, який помер на руках Роккі Бальбоа. І тепер Віктор викликає на бій Адоніса, щоб розправитися з ним так само, як його батько розправився з Аполло. Це фільм про повернення до витоків, які допоможуть зрозуміти, що насамперед робить тебе чемпіоном. І про те, що треба завжди пам’ятати: куди б не йшов, ти не можеш втекти від свого минулого.

«Зелена книга» – історія про справжню дружбу. Простого «вишибалу» наймають як водія на час туру одного з найкращих піаністів світу, який до того ж афроамериканець. У поїздці вони користуються «Зеленою книгою», яка містить інформацію про безпечні місця для кольорових людей. Ця подорож змінить їхні життя.

«Почни спочатку» – головна героїня Майя – жінка середнього віку, статку та самооцінки. Одного разу друзі відправляють її фейкове резюме і вона отримує роботу у великій корпорації. Тепер у неї є шанс довести недоброзичливцям із Медісон Авеню, що природжений талант та блискучий креатив так само важливі, як і диплом престижного університету. До того ж нова робота допомагає їй не лише досягти кар’єрних вершин, а й повернути кохання усього життя. Проте що буде, коли керівник дізнається, що Майя ніколи не вчилася у Гарварді, та всі її акаунти у соцмережах – підробка?

«Шлях додому» – захоплива історія за мотивами світового бестселера! Белла – грайлива собака, яка обожнює досліджувати світ і ганятись за білками. Одного разу її безтурботне життя змінилося. Собака відбивається від дому. Белла має повернутися до людини, якій віддана усім серцем. Шлях буде сповнений неймовірних пригод, небезпек і дивних відкриттів.

«Астерікс і таємне зілля» – багаторічний галльський друїд Панорамікс повинен знайти молодого спадкоємця, щоб без докорів сумління піти на спокій. Думки про те, що потрібно передати таємничий рецепт зілля, прийшли до нього після того, як він впав і зламав обидві ноги. Тепер найкращі з галлів, Астерікс і Обелікс, зобов’язані допомогти старому, який не може ходити, знайти гідного молодика.

«Марія – королева Шотландії» – 18-річна вдова, королева Франції, повертається до рідної Шотландії, аби правити своїм народом. Марія заявляє право на англійський трон та втягується в протистояння з сестрою Єлизаветою. Любовні інтриги та політичні змови поставлять під загрозу обидва престоли та змінять хід історії.

«Скло» – кінохіти легендарного М. Найта Ш’ямалана «Спліт» та «Невразливий» продовжаться у шокуючому трилері. Небезпечний псих з множинним розладом особистості і таємничий терорист на ім’я «Скло» виходять на слід давніх ворогів. Хто зупинить Звіра в людській подобі?

Дар’я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода