Гороскоп від «Доби»

Дата: 5-02-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Будьте ініціативні. Колеги на роботі підтримають ваші пропозиції, а керівництво може нагородити премією. День сьогодні подарує чимало сюрпризів. Спробуйте відпочити і сконцентруватися на позитивних емоціях і враженнях.

Телець
Від того, настільки людяними та добрими ви будете, залежатимуть професійні перспективи. Не беріться за кілька справ одночасно. Працюйте якісно та ретельно аналізуйте весь фактаж. Ви здатні когось ощасливити. Не дозволяйте особистому життю впливати на кар`єру.

Близнюки
Сьогодні неабияк знадобляться ораторські здібності. Зможете «завоювати» довіру впливових людей. Астрологи радять Близнюкам відвідати якісь культурні заходи. Нові знайомства стануть у нагоді. Вас очікує робоче відрядження. Будьте обачні у дорозі та менше контактуйте з незнайомцями.

Рак
Можливі незначні витрати, які у майбутньому принесуть користь. Самотнім представникам цього знаку варто придивитися до найближчого оточення. Пам’ятайте: з дружби починаються міцні стосунки. Сімейні Раки сьогодні зможуть пережити ті моменти, які нагадають їм про перше відчуття закоханості.

Лев
Усе виявиться не настільки складним, як може здатися на перший погляд. Знайдуться нові союзники, завдяки яким ви швидко досягнете успіху. Будьте собою, говоріть те, що думаєте. Приділіть більше часу відпочинку та зустрічам із друзями.

Діва
Перебуватимете сьогодні у центрі уваги. Отримаєте чимало компліментів від представників протилежної статі. Розберіться у своїх планах, думках і вчинках. Будьте уважні до рідних. Влаштуйте невелике сімейне свято. На вас чекає несподіваний поворот долі. Незабаром зможете втілити у життя давню мрію.

Терези
Контролюйте свої витрати. Якщо працюватимете наполегливо, досягнете хорошого результату. Зірки радять Терезам відверто поговорити з близькими та спробувати «відпустити» погані спогади. Попереду лише приємні події.

Скорпіон
Зараз краще вирішити поточні робочі або побутові питання. Не заглиблюйтеся у важкі роздуми та не сумнівайтеся в ухвалених рішеннях. Кардинальних змін не уникнути. Час сприятливий для нових починань. Кохання надихає.

Стрілець
Сміливо беріться за ті проекти, які вам до вподоби. Будьте уважні, є ризик допустити помилку. Вдалий день для вирішення фінансових питань. Доведеться поступитися принципами, аби зберегти дружні стосунки. Приємні несподіванки чекають вас увечері.

Козеріг
Не розпорошуйте сили на дрібниці, зосередьтеся на головному. Доведеться сумлінно попрацювати, втім результат вас задовольнить. Упродовж дня ймовірні перепади настрою. Спробуйте зміцнити взаємини з колегами. Запропонуйте спільний відпочинок.

Водолій
Зробіть невелику паузу, віднайдіть душевну рівновагу, а вже потім із новими силами та ідеями крокуйте до мети. Вдасться реалізувати більшість зі своїх давніх задумів. Сімейний Водоліям астрологи радять провести вечір із дітьми. Подаруйте їм позитивні емоції.

Риби
Присвятіть день плануванню. Якщо ви чітко уявите мету і зможете розписати кроки для її досягнення, то цей проект неодмінно принесе бажаний результат. Пам’ятайте: працьовитiсть i творчий пiдхiд до роботи будуть винагородженi.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода