За порушення під час виборів Президента черкаським посадовцем зацікавилась поліція

Дата: 8-02-2019, 15:03

За порушення під час виборів Президента черкаським посадовцем зацікавилась поліція
На посадовця однієї з районних рад області за порушення виборчого законодавства, відповідно до статті 64 Закону України «Про вибори Президента України», складено адміністративний протокол за статтею 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Про це інформує Сектор комунікації поліції Черкаської області

До ГУНП в Черкаській області від представників громадської організації, надійшло повідомлення про те, що в одному з населених пунктів під час виступу одного з кандидатів у Президенти України, посадова особа, яка була присутня на заході, зі сцени висловлював підтримку кандидатові.

За фактом поліцейські Черкаської області відповідно до статті 64 Закону України «Про вибори Президента України» (Обмеження щодо ведення передвиборної агітації) на посадову особу склали адміністративний протокол за статтею 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на посадову особу від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода