Про удосконалення системи аналізу та управління ризиками розповіли черкаські митники

Дата: 8-02-2019, 16:01

Про удосконалення системи аналізу та управління ризиками розповіли черкаські митники
Про систему управління ризиками та боротьбу з порушниками розповіли під час «гарячої лінії» в прес-центрі «Нової Доби» черкаські митники.

− Система управління ризиками, зокрема АСАУР – автоматична система аналізу та управління ризиками – запроваджена Державною фіскальною службою в діяльність територіальних органів із метою захисту інтересів національних товаровиробників та боротьби з порушниками митних правил, − зазначив Микола Сергієнко, начальник управління адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання Черкаської митниці ДФС.

АСАУР постійно удосконалюється. Так, у січні цього року розроблені і запроваджені нові профілі ризиків, спрямовані на:
• перевірку достовірності декларування товарів;
• перевірку класифікації товарів;
• перевірку правильності визначення митної вартості товарів.

Їхнє завдання – боротьба з несумлінними платниками податків, які намагаються занизити базу оподаткування та мінімізувати обов’язкові митні платежі до Держбюджету України. Приміром ввезти брендовий товар під виглядом дешевого аналогу (або готові вироби під виглядом вузлів, корпусів) для заниження реальної ціни та відповідно, митних платежів.
Зрозуміло, що сумлінним підприємствам, нові ризики не створюватимуть труднощів при ввезені і розмитненні товарів для власних виробничих потреб.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода