Троє спортсменів Черкащини вибороли нагороди молодіжного чемпіонату України із самбо

У змаганнях, які проходили у Херсоні серед молоді до 18 і до 20 років, взяли участь близько 450 спортсменів із 22 регіонів країни. Представники Черкащини тричі піднімалися на п’єдестал пошани. Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

Дві нагороди в активі вихованок Чорнобаївської ДЮСШ: Владислава Торопцева з Чорнобаю стала чемпіонкою у ваговій категорії до 70 кг (тренер Анатолій Снітко), а Аліна Марейчева з Великої Бурімки виборола бронзову медаль до 48 кг (тренер – Оксана Захарченко).

Ще одна медаль – срібна в активі вихованця тренера Володимира Римаря Артура Єфремова з Черкас (вагова категорія до 82 кг).