Гороскоп від «Доби»

Дата: 11-02-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Ранкові клопоти не завадять продуктивно розпочати день. Будьте сміливими та ініціативними. Обміняйтеся досвідом та знаннями з вашими друзями. День чудово підходить для відпочинку, емоційного і психічного перезавантаження.

Тілець
Навчіться приймати допомогу від близьких. Пам’ятайте: більшість перемог – результат командної праці. Не відштовхуйте корисних вам людей. Зірки радять скласти список цілей, які хочете досягнути за певний проміжок часу. Це допоможе зосередити увагу на чомусь конкретному.

Близнюки
Не зупиняйтеся на досягнутому. Випробуйте власні здібності у незвичній для вас сфері. Сьогодні Близнюки матимуть можливість ощасливити когось. Попри напружений день вас переповнюватимуть позитивні емоції.

Рак
Будьте дуже уважні під час роботи з цифрами і документами. Прислухайтеся до рекомендацій колег. Пам’ятайте: критика допомагає вдосконалюватися. Якщо з’явиться можливість, то не відмовляйтеся від додаткового заробітку. Щодо особистого життя не варто хвилюватися. У ваших стосунках панує любов.

Лев
Сьогодні дізнаєтеся цінну інформацію, яка сприятиме особистому розвитку. Не говоріть зайвого. Нестриманість може зашкодити у майбутньому. Доведіть розпочаті справи до логічного кінця. Заручіться підтримкою впливових знайомих.

Діва
Представники цього знаку – азартні люди. Доля підготувала чимало несподіванок. Незабаром доведеться вибирати між вигідними пропозиціями. Від ухваленого рішення залежатиме напрям роботи. Читайте літературу, обмінюйтеся враженнями й новинами з оточуючими. Будьте в епіцентрі подій.

Терези
Сьогодні пощастить наполегливим. Частіше нагадуйте про себе. Зірки рекомендують говорити з близькими про те, що на душі. Іноді це єдиний спосіб порозумітися. Не розділяйте все на чорне і біле. Радійте приємним дрібницям.

Скорпіон
Не даруйте партнерам хибних сподівань, бо самі від цього постраждаєте. Докладіть більше зусиль, щоб керівництво не сумнівалося у вашому професіоналізмі. Дотримуйтеся балансу між роботою та відпочинком. Зірки рекомендують провести вечір у компанії друзів.

Стрілець
Не нехтуйте допомогою колег, іноді погляд зі сторони може кардинально змінити ситуацію. Зможете отримати прибуток завдяки підказкам інтуїції. Ймовірно, серед ваших знайомих вже є та чи той, хто може стати «другою половинкою».

Козеріг
Можливі сюрпризи, доведеться швидко змінювати плани. Уникайте брехні, будьте відкритими для близьких. Незабаром вам пощастить у фінансових справах. Зробіть невеликий сюрприз близькій людині. Ваша увага буде гідно оцінена.

Водолій
Сьогодні успішна будь-яка фізична активність. Нові враження та емоції допоможуть зрозуміти, чого насправді вам не вистачає. Доведеться докласти більше зусиль, щоб у найближчий час отримати фінансову винагороду. Не забувайте про самовдосконалення та освіту.

Риби
Присвятіть час творчому розвитку. Якщо виникнуть креативні та незвичні ідеї – реалізовуйте чимшвидше. Дуже вдалий день для сімейних заходів та поїздок. Несподіване побачення може стати початком міцних відносин.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода