Дощі, вітер і холоднеча чекає на черкащан уже завтра

Дата: 11-02-2019, 15:09

Дощі, вітер і холоднеча чекає на черкащан уже завтра
Із початку зими на Черкащині вже випало 121 мм опадів переважно у вигляді снігу або 135% норми за зиму. Мала кількість відлиг вже 9 декад поспіль зберігає в області сніговий покрив, що є рідкістю для останніх років. Про це інформує начальник Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталій Постригань.

Проте, рекордна кількість опадів за сезон – 265 мм випадала у 1966 році, навіть у минулому 2018 році випало вдвічі більше – 212 мм.

У вівторок погоду Черкащини ускладнить циклон з Балкан, що рухатиметься через Україну на північний схід. Тому завтра чекаємо дощ, мокрий сніг, місцями налипання мокрого снігу а також посилений вітер 7-12 м/с, подекуди пориви 15-20 м/с. Температура впродовж доби -1+4º. На дорогах буде мокро та слизько.

Уночі 13 лютого атмосферні фронти цього ж циклону ще підкинуть трохи мокрого снігу, вдень опадів уже не чекаємо. Температура повітря впродовж доби -3+2º, посилений вітер збережеться. На дорогах і тротуарах буде ковзанка.

З четверга і до кінця тижня на погоду Черкащини впливатиме антициклон, похолодає. Морози посиляться, вночі -4-9º, вдень -3+2º, істотних опадів не очікується. На дорогах ожеледиця.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода