Понад 7 тисяч роботодавців Черкащини запропонували співпрацю службі зайнятості (СТАТИСТИКА)

Дата: 12-02-2019, 15:01

Понад 7 тисяч роботодавців Черкащини запропонували співпрацю службі зайнятості (СТАТИСТИКА)
Кількість вакансій у базі даних обласної служби зайнятості зросла на 7,0% до 39,9 тис. одиниць. Протягом року до базових центрів зайнятості області та філій надійшло 39,7 тис. вакансій, що на 7,7% більше, ніж у 2017 році. Всі бзові центри зайнятості області та філії досягли росту показника надходження вакансій, у порівнянні з 2017 роком. Про це інформує відділ статистики та прогнозування ОЦЗ.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння обласної служби зайнятості, зросла на 5,0% та становила 37,3 тисяч. При цьому, 44,3% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. З числа колишніх безробітних 36,5% знайшли роботу у сільському, лісовому та рибному господарстві, 17,7% - у переробній промисловості, 14,8% - в оптовій та роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 6,2% - у сфері державного управління й оборони, 4,0% - у сфері освіти, 3,8% - на транспорті.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 522 безробітних (249 осіб, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 273 особи, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємства в пріоритетних видах економічної діяльності).

За сприяння обласної служби зайнятості забезпечено тимчасову зайнятість 10,9 тис. громадянам, зокрема, 4,4 тис. осіб взяли участь у громадських роботах та 6,5 тис. осіб в інших роботах тимчасового характеру. Найбільш поширені види громадських робіт: допомога сім’ям учасників АТО, супровід інвалідів по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери, тощо.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-грудні 2018 року за сприяння обласної служби зайнятості майже 7,2 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, становила 34 особи. Найбільш поширеними професіями, які здобули безробітні, є: електрогазозварник, тракторист - машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, кухар, перукар, оператор котельні, манікюрник, продавець, водій автотранспортних засобів, швачка, адміністратор, кравець, кондитер, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, касир торговельного залу.

Протягом січня-грудня 2018 року кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами становила 144,8 тис. осіб, у т.ч. майже 52,9 тис. осіб, які мали статус зареєстрованого безробітного.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 січня 2019 року, у порівнянні з відповідною датою 2018 року, скоротилася на 2,4% (на 0,4 тис. осіб) та становила майже 17,8 тис. осіб. Кількість отримувачів допомоги по безробіттю зросла на 0,4% (на 64 особи) та становила 14,8 тис. осіб.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода