Черкаські спортсмени отримають стипендії

Дата: 12-02-2019, 13:01

Черкаські спортсмени отримають стипендії
Вчора у прес-холі КП «Центральний стадіон» представники міської влади вручили сертифікати на отримання спортивних стипендій 37 спортсменам та 7 тренерам. Стипендії було встановлено Черкаською міською радою і міським головою. Вручення провели заступники міського голови Черкас Юрій Ботнар та Ігор Коломоєць і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов. Про це інформує власний кореспондент «Нової Доби».

Отже,Черкаська міська рада і міський голова встановили стипендії провідним спортсменам та тренерам м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року в розмірі 10 000 грн щомісячно, а саме:

- Івану Володимировичу Тищенку – члену основного складу національної збірної України з академічного веслування, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (ІІІ юнацькі Олімпійські ігри з веслування академічного, І місце);
- Михайлу Миколайовичу Гуленку (тренеру спортсмена Тищенко Івана, члена основного складу національної збірної України з академічного веслування);
- Марині Андріївні Мальованій – члену основного складу національної збірної України з боксу, вихованиці обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (чемпіонат Європи з боксу, І місце; Кубок України з боксу, ІІ місце; міжнародний турнір з боксу, І місце; чемпіонат України з боксу, ІІІ місце; ХІІІ літня Універсіада України, І місце);
- Андрію Володимировичу Мальованому (тренеру спортсменки Мальованої Марини, члена основного складу національної збірної України з боксу);
- Івану Сергійовичу Ткаченку - члену основного складу національної збірної України з кікбоксингу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради (чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, І місце; чемпіонат України з кікбоксингу WAKO, І місце; Кубок світу з кікбоксингу WAKO, ІІ місце);
- Юрію Івановичу Зубову (тренеру спортсмена Ткаченка Івана, члена основного складу національної збірної України з кікбоксингу);
- Анастасії Іванівні Сапсай – члену основного складу національної збірної України з дзюдо, вихованиці Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (чемпіонат Європи з боротьби самбо, І місце; Кубок Європи з дзюдо, І місце; чемпіонат Світу з боротьби самбо, ІІІ місце);
- Володимиру Івановичу Римарю (тренеру спортсменки Сапсай Анастасії, члена основного складу національної збірної України з дзюдо);
- Назару Вячеславовичу Чепурному – члену основного складу національної збірної України з гімнастики спортивної, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (чемпіонат України серед юнаків з гімнастики спортивної, І місце; Чемпіонат Європи серед юніорів зі спортивної гімнастики, І місце; Міжнародні змагання, І місце; Всеукраїнська гімназіада, І місце; Всесвітня гімназіада, І місце; ІІІ юнацькі Олімпійські ігри, І місце; Міжнародні змагання, І місце);
- Ірині Володимирівні Надюк (тренеру спортсмена Чепурного Назара, члена основного складу національної збірної України з гімнастики спортивної);
- Сергію Володимировичу Кулішу – члену основного складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (ХХХІ Олімпійські ігри, ІІ місце; чемпіонат України з кульової стрільби, І місце; чемпіонат Європи з пневматичної зброї, V місце; Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби, І місце, чемпіонат Світу, ІІІ місце);
- Віктору Анатолійовичу Нагнію (тренеру спортсмена Куліша Сергія, члена основного складу національної збірної України зі стрільби кульової);
- Роману Тарасовичу Данилюку – члену основного складу національної збірної України видів спорту осіб з вадами зору, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (XV Паралімпійські ігри, ІІІ місце; чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, І місце);
- Івану Івановичу Кирдоді (тренеру спортсмена Данилюка Романа, члена основного складу національної збірної України видів спорту осіб з вадами зору);

Черкаські спортсмени отримають стипендії

Також стипендії були надані перспективним спортсменам м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року в розмірі 3 000,00 грн. щомісячно, а саме:
- Роману Валерійовичу Щербатюку – члену основного складу національної збірної України з кікбоксингу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вулкан» Черкаської міської ради (Кубок Світу з кікбоксингу WAKO, І місце; Кубок Європи, І місце; Чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, V місце; чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO, ІІІ місце; чемпіонат України з кікбоксингу WAKO, І місце);
- Юрію Юрійовичу Нікітіну – члену основного складу національної збірної команди України з фехтування, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (Чемпіонат України серед дорослих, II місце);
- Олександру Вікторовичу Каракай – члену основного складу національної збірної команди України з фехтування, вихованцю Школи вищої спортивної майстерності Черкаської обласної ради (Чемпіонат України серед дорослих, II місце; чемпіонат Європи серед дорослих, VIII місце);
- Дмитру Івановичу Майдакову – кандидату до національної збірної команди України з боксу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з боксу серед молоді, ІІІ місце);
- Юрію Івановичу Майдакову – кандидату до національної збірної команди України з боксу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з боксу серед молоді, ІІІ місце);
- Денису Віталійовичу Снесару – кандидату до складу національної збірної України з морського багатоборства, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаської міської ради (чемпіонат України з морського багатоборства (триборства), І місце; Кубок України з морського багатоборства, І місце; чемпіонат України з морських багатоборств (акватлон), І місце);
- Івану Олександровичу Прудіусу – члену резервного складу національної збірної України з дзюдо, вихованцю федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області (Кубок Європи, І та ІІ місце);
- Тетяні Русланівні Безшийко – члену основного складу національної збірної України з легкої атлетики, вихованиці федерації легкої атлетики Черкаської області (командний чемпіонат України серед юніорів, І місце);
- Олександру Сергійовичу Примаченку – члену резервного складу національної збірної України з греко-римської боротьби, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів, ІІ місце; Кубок України з греко-римської боротьби серед юніорів, ІІ місце);
- Ростиславу Олександровичу Царану – кандидату до складу національної збірної України з велоспорту, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (зимовий чемпіонат України, ІІ місце; Відкритий Кубок України в багатоденній гонці з велосипедного спорту, ІІІ місце; командний чемпіонат України, ІІ, ІІІ місце, Відкритий осінній командний чемпіонат України у багатоденній гонці, ІІ місце);
- Дмитру Вячеславовичу Омельяненку – члену основного складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (чемпіонат України з кульової стрільби, ІІ місце; чемпіонат Європи з пневматичної зброї, ІV місце; Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби, ІІ місце, Відкритий літній чемпіонат України з кульової стрільби, І місце);
- Марині Вікторівні Чорноморець – кандидату до складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованиці комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Черкаської міської ради (чемпіонат України з кульової стрільби, І місце);
- Анастасії Віталіївні Шпанюк – члену основного складу національної збірної команди України з боксу, вихованиці обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (Кубок України з боксу серед жінок, ІІ місце; чемпіонат України з боксу серед жінок, молоді, юніорок, дівчат, ІІІ місце);
- Максиму Андрійовичу Кофану – члену резервного складу національної збірної України з боксу, вихованцю комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія» Черкаської міської ради (чемпіонат України з боксу серед юніорів, ІІ місце; XVII Всесвітня літня Гімназіада з боксу серед юніорів, ІІ місце);
- Мирославу Миколайовичу Гончару – члену основного складу національної збірної команди України з боксу, вихованцю обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Черкаського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» (Кубок України з боксу серед чоловіків, І місце);

Стипендії в розмірі 3 000,00 грн. щомісячно також були надані і спортсменам-інвалідам м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року, а саме:
- Артему Ігоровичу Маньку члену основного складу національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (чемпіонат Європи серед дорослих, ІІІ місце; чемпіонат України, ІІ місце);
- Олександру Володимировичу Дорошенку - члену основного складу національної збірної України з легкої атлетики, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІ місце);
- Світлані Володимирівні Дяченко - кандидату до складу національної збірної України зі стрільби кульової, вихованиці регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (Кубок України з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІ місце);
- Євгенії Олександрівні Половинці - кандидату до складу національної збірної України видів спорту осіб з ураженням опорно-рухового апарату з пауерліфтингу, вихованиці регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (Кубок України серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, І місце; чемпіонат України, ІІ місце);
- Євгену Сергійовичу Тихонову - кандидату до складу національної збірної України видів спорту осіб з ураженням опорно-рухового апарату з легкої атлетики, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, І місце);

Черкаські спортсмени отримають стипендії

Стипендії також надали спортсменам з ігрових видів спорту м. Черкаси на період з 1 лютого до 31 грудня 2019 року в розмірі 3 000,00 грн. щомісячно, а саме:
- Сергію Андрійовичу Врабію – члену основного складу національної збірної України з голболу, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (чемпіонат України серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІІ місце; Кубок України серед спортсменів з ураженням ОРА, вадами зору та ВРФР, ІІІ місце);
- Віктору Миколайовичу Пустовіту – члену основного складу національної збірної України з футболу, вихованцю регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради (XXIII Дефлімпійські Ігри (чоловіки), ІІ місце); - Віталію Ігоровичу Коломойцю – вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);
- Артему Олександровичу Масохі – вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);
- Владиславу Анатолійовичу Гарназі – вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);
- Артему Сергійовичу Коропу – вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);
- Дмитру Сергійовичу Скожепі – вихованцю спортивного клубу «КП «Центральний стадіон» (чемпіонат України 2017-2018 р. р., Перша ліга (U19), ІІ місце);
- Дмитру Олександровичу Нагорному – вихованцю федерації баскетболу в Черкаській області (чемпіонат України з баскетболу 2017-2018 р. р. у складі команди «Черкаські мавпи», І місце);
- Денису Владиславовичу Майстренку – вихованцю федерації хокею на траві в Черкаській області (чемпіонат України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги 2017-2018 р.р., ІІІ місце; чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2000-2001 р. н., ІІІ місце);
- Денису Олексійовичу Кудряшову – вихованцю федерації хокею на траві в Черкаській області (чемпіонат України з хокею на траві серед чоловічих команд вищої ліги 2017-2018 р.р., ІІІ місце; чемпіонат України з хокею на траві серед юніорів 2000-2001 р. н., ІІІ місце).

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода