Підсумки «Доби»

Дата: 12-02-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
Коротке замикання електропроводки та пошкодження паливної системи призвели до займання сміттєвоза. Пригода сталася пізно ввечері в Умані, на 212 кілометрі автотраси «Київ-Одеса», просто під час руху автомобіля. Водій спробував самотужки вгамувати вогонь, та врешті довелося звернутися по допомогу. Рятувальники ліквідували пожежу за 15 хвилин.


Ранок на розі вулиць Тараскова – Героїв Майдану був неспокійним. Тут о 7:40 сталася дорожньо-транспортна пригода: маршрутка на перехресті не розминулася з «Жигулями». Водій автобуса не дотримався бокового інтервалу та зачепив автомобіль ВАЗ-21063, що зупинився на перехресті. На щастя, ніхто не постраждав.


Актуально.
Ґрунт із початку зими талий або слабко мерзлий, талі води у період відлиги успішно поглинала земля – природа має вдосталь ресурсу ґрунтової вологи навесні. За такої погоди перезимівля культур завжди проходила задовільно. Проте на рекордний врожай яблук цього року розраховувати не варто. Це пов’язано з циклічністю плодоношення та великою ймовірністю заморозків весною в схожі роки. Неврожай можливий ще й тому, що тривале перебування рослин під товстим шаром снігу виснажує посіви, у рослин цієї зими відбувалася підвищена витрата поживних речовин.


Число.
Понад 7 тисяч роботодавців Черкащини запропонували співпрацю службі зайнятості.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода