За останню добу на Черкащині відкрили кримінальне провадження, пов’язане з виборчим процесом

Дата: 13-02-2019, 15:01

За останню добу на Черкащині відкрили кримінальне провадження, пов’язане з виборчим процесом
Всього в Україні з початку передвиборчої кампанії до поліції надійшло 1 165 повідомлень про порушення. Поліцейські відкрили 48 кримінальних проваджень. Крім того, правоохоронці склали 287 адміністративних протоколів за фактами порушення у виборчій сфері. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі ГУНП України в Черкаській області.

12 лютого в Кіровоградській, Полтавській, Київській та Черкаській областях до чергової частини Нацполіції надійшли заяви від громадян щодо підкупу виборців. Відтак за даними фактами відкрили кримінальні провадження за ч. 2 ст.160 (Підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу.
Всього за минулу добу на території держави зареєстровано 56 повідомлень про події, пов’язані з виборами. А з початку передвиборчої кампанії – 1165 повідомлень.

З них за 48 фактами відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Зокрема, 27 кримінальних проваджень стосуються порушень виборчого законодавства, ще 21 кримінальне провадження, пов’язане із проведенням виборчої кампанії.

Також складено 287 адміністративних протоколів. Проводять перевірку щодо 250 повідомлень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода