Студенти ЧНУ одружувалися на три дні

Дата: 14-02-2019, 15:41

Студенти ЧНУ одружувалися на три дні
Креативно й нестандартно відзначили День святого Валентина у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Ініціатор низки заходів – студентська рада.

Найпопулярнішим серед студентів стало «одруження» закоханих пар. Тут і фата, й весільні обручки. Не обійшлися й без офіційного документа – свідоцтва про шлюб на 3 дні.

Своїми враженнями ділиться молоде подружжя. Вікторія навчається в інституті педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва. Її обранець Сергій здобуває освіту в Черкаському державному технологічному університеті. Пара разом уже 4 роки. Ініціатором «одруження» стала дівчина.

– Я побачила оголошення і запропонувала своєму хлопцеві взяти шлюб. Він погодився. Плани на сімейне життя у нас прості: зараз поїдемо на заняття, а ввечері будемо разом пекти домашню піцу, – каже студентка.

Та попри те, що шлюб дійсний лише 3 дні, Сергій каже, що пара всерйоз задумується про створення сім’ї.

Андрій і Анастасія зустрічаються вісім місяців. Обоє молодих людей навчаються в ННІ інформаційних та освітніх технологій Черкаського національного. На запитання, як проведуть 3 дні сімейного життя, Анастасія відповідає:

– Будемо любити один одного. І не лише 3 дні, а все життя!

У День святого Валентина студентська рада ЧНУ не забуває і про добрі справи. Цьогоріч традиційно організували благодійну акцію «Від серця до серця».

– Уже третій рік поспіль студентський актив стає донорами крові. Ми розуміємо важливість і необхідність такої справи. Переконані, що саме так ми зможемо допомогти людям, — каже голова студентської ради ЧНУ Аліна Козлова.

Заходи в Черкаському національному продовжуються. Нині відбудеться благодійна вистава «Кастинг». А ввечері студентів запрошують на вечірку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода