Юні ватутінці побували на гостинах в НТБ ФК «Динамо» Київ

11-річні вихованці ФК «Ватутіне» у Кончі-Заспі зіграли спаринг проти київських однолітків. Про це «Нова Доба» дізналася із сайту «Черкаський спорт».

Ватутінці радо відгукнулися на пропозицію тренера «Динамо» Київ (2008 р.н.) В.В.Усова провести контрольний матч в манежі навчально-тренувальної бази в Кончі-Заспі.

У суботу, 16 лютого, хлопчаки зіграли три тайми по 20 хвилин. Підопічні С.Піддячого та І.Дудника двічі вели у рахунку в зустрічі, проте іменитому супернику все ж вдалося за дві хвилини до завершення гри вирвати перемогу 3:2. За юних ватутінців дублем відзначився Д.Тараненко.

Склад ФК «Ватутіне»: Безух О., Ганкевич В., Васін М., Заховайко М., Фуркало Я., Дудник Н., Литвинов Д., Бариш І., Шевченко Д., Тараненко Д., Зубрицький І., Вовкотруб В., Стрижикоза Д. Тренери: Піддячий С., Дудник І.