Підсумки «Доби»

Дата: 19-02-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
Коли нічого сподіватися й сидіти склавши руки, треба діяти самому! Так, принаймні, заручившись підтримкою однодумців, зробили двоє жителів Умані – міський депутат та підприємець. Щоб уберегти власний транспорт та підстрахувати інших водіїв, уманчани взялися самотужки приводити до ладу проїжджу частину. Наразі вулиці Михайлівська й Пушкіна мають дещо кращий асфальт. Вчинки місцевих «героїв» надихають інших жителів на продовження челенджу.


Немісцева і нахабна – це про вінничанку, яка поцупила золото в місцевих жителів на Монастирищині. Оперативники спрацювали за добу і встановили, що загальна сума збитків – понад 54 тисячі! Заподіяну шкоду гостя з Вінниці відшкодувала сповна, проте покарання все ж не уникнути: їй загрожує від 3 до 6 років під вартою.


Актуально.
Щойно стихли обурення пасажирів після торішніх подій, як «Черкасиелектротранс» знову підбурює народ. Міська рада вирішувала питання вартості проїзду у тролейбусі, зважаючи на низку суперечностей: невідповідність графіку «рогатого» транспорту проти його комфорту, потреба в нових закупівлях і недофінансування, економічно обґрунтовані 4 гривні й покращення умов перевезення пасажирів. Домовилися, що поки платитимемо, як і раніше.


Число.
На 1 мільйон гривень незаконно вирубали дерев на Христинівщині.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода