Підсумки «Доби»

Дата: 20-02-2019, 20:30

Підсумки «Доби»
Події.
Внучка Марії Говорухи б’є на сполох: зникла її бабуся. Пенсіонерка їхала з Черкас дизелем (ст. ім. Шевченка–Гребінка) 16 лютого, сліду не стало близько 8-ї вечора. Востаннє жінку бачили в потязі на зупинці села Мехедівка, що на Драбівщині. Траплялося, вона забувала, де перебуває. Марія Йосипівна востаннє виходила на зв’язок 17 лютого – повідомила, що загубилася десь у полі… Наразі пошуки тривають.


За минулу добу пожежа забрала життя трьох людей в області. Одне лихо сталося на Чигиринщині, близько 8-ї вечора. Рятувальники боролися з вогнем щонайменше 3 години, та про займання їм повідомили запізно, і врятувати 51-річну жінку, на жаль, не вдалося. Друга пожежа спалахнула у Шполянському районі. Тут обійшлися без вогнеборців, але трагедія забрала життя двох людей.


Актуально.
А чи вистачить грошей, щоб сплатити за обома квитанціями? Не панікуйте, якщо отримали одразу дві платіжки за електроенергію! З 1 січня 2019 року в Україні розпочалася реформа ринку електроенергії. Це означає, що той, хто досі не розрахувався за спожите «світло» до 1 січня, отримає одразу дві квитанції. Одна надійде від постачальника ТОВ «ЧЕРКАСИЕНЕРГОЗБУТ» за електроенергію, спожиту в січні. А в іншій буде зазначено розмір заборгованості перед ПАТ «Черкасиобленерго» за «світло», використане до 1 січня 2019 року.


Число.
13 мільйонів гривень знадобилося для ремонту 850 метрів асфальту на черкаській вулиці.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода