Гороскоп від «Доби»

Дата: 22-02-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
День вдалий для творчих представників цього знаку. Ви будете активні та енергійні. Зможете задовольнити власні потреби. Довгоочікувана зустріч допоможе переосмислити останні події. Після важкої праці варто розслабитися. Не забувайте про прогулянки на свіжому повітрі.

Телець
Довiряйте, але перевiряйте! Особливо це стосується ділової сфери. Добре обмірковуйте нові пропозиції партнерів. Приготуйте смачну вечерю та разом з родиною перегляньте цікаву кінострічку. Зірки рекомендують сьогодні обачно витрачати гроші.

Близнюки
Постарайтеся тримати під контролем емоції та віддавайте перевагу раціональному мисленню. Креативні ідеї принесуть прибуток і впевненість у завтрашньому дні. Будьте обережні з конкурентами. Не намагайтеся форсувати події.

Рак
Сьогодні варто розраховувати на дружню підтримку. Тим, хто задумав початок серйозних справ, наприклад, ремонт чи нові контракти, сприятиме вдача. З’явиться можливість укріпити професійний авторитет. Вечір подарує неймовірні враження.

Лев
Будьте обережнi, оскiльки неузгоджені фiнансовi питання можуть спричинити дискомфорт у взаєминах з дiловими партнерами. Поставтесь з терпінням до людей, які проситимуть поради. Готуйтесь до цікавих зустрічей та знайомств.

Діва
Не пускайте рішення проблем на самоплив, постарайтеся розібратися самостійно у справі. Під час душевної розмови з партнером прагніть зрозуміти його, не висловлюйте категоричних думок. Ваше турботливе ставлення гідно оцінять. Зможете насолодитися теплою та затишною атмосферою.

Терези
Не форсуйте події та не намагайтеся зробити декілька справ одночасно. Спочатку розберіться з терміновими завданнями. Відстоюйте власні інтереси. Терезів порадують зустріч з друзями та сприятливі події в особистому житті.

Скорпіон
Стриманість і розсудливість сприятимуть покращенню вашого добробуту. Представники цього знаку повільно, але впевнено наближаються до своєї мети. Використайте хорошу можливість для нових знайомств і корисних зв’язків.

Стрілець
Через напружений графік роботи та додаткові побутові клопоти є ризик перевтомитися фізично та морально. Вас очікує несподівана зустріч або візит, який подарує приємні новини. Будьте уважні й турботливі до рідних.

Козеріг
Не бійтеся нових починань, однак розраховуйте власні сили. Поринаючи в роботу, не забувайте про інші важливі сфери життя. Зайва балакучість користі не принесе. Влаштуйте собі маленьке свято або прогуляйтеся визначними та пам’ятними місцями.

Водолій
Не дозволяйте зловживати вашою сумлінністю та принциповістю. Проявіть ініціативу в реалізації задумів. Перед вами відкриються нові можливості. Успіх супроводжуватиме у всіх починаннях. Прислухайтеся до інтуїції. Вона підкаже, як правильно діяти.

Риби
Налагодіть ділові та неформальні взаємини з важливими для вас людьми. Постарайтеся не піддаватися на провокації та маніпуляції конкурентів. Вечір присвятіть відпочинку та відмовтесь від надмірних фізичних навантажень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода