Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними

Дата: 22-02-2019, 17:31

Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними
«Нова Доба» підготувала добірку головних культурних подій, аби вихідні пройшли максимально насичено і яскраво. Цього тижня на вас чекають: майстер-класи, цікаві експозиції та театральні вистави. Не проґавте можливість отримати нові враження, навички та море позитивних емоцій.

23 лютого

Запрошуємо черкасців переглянути цікаву виставу «Йшла собака через міст». За мотивами дитячого фольклору, віршів українських поетів і живопису Марії Примаченко. Для тих, то в мистецтві цінує глибокий сенс. Вистава про те, як важливо кожному Зайчику у житті зустріти свого Півника.
Початок вистав: 10.30 та 12.00.
Вартість: 40 грн.
Місце: Черкаський академічний театр ляльок, вул. Небесної Сотні, 4.

Приходьте на міні-турнір з бейблейду в «Quark». Учасниками можуть стати діти від 6 до 10 років. Приєднуйтеся!
Деталі за тел.: (073) 010-30-10, (068) 010-30-20.
Час: 13:00–15:00.
Вартість: 150 грн.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 19.

Візьміть участь у майстер-класі з виготовлення іграшки-антистрес. Популярність таких полягає у двох факторах: приємних кольорах і надзвичайно м’якому наповнювачі, який викликає приємні тактильні відчуття. Ці вироби дуже корисні для маленьких дітей. Вони не тільки допомагають зняти нервову напругу, але і сприятливо впливають на розвиток дрібної моторики.
Майстер-клас проведе практичний психолог Ольга Мур.
Додаткова інформація за тел: (096) 304-80-94.
Час: 12:00–13:00.
Вартість: 50 грн.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Не уявляєте життя без танцю? Захоплюєтеся красою ритмічних та витончених рухів? Тоді приходьте на танцювальну медитацію. Під час заняття ви зможете відчути себе впевнено і пластично; навчитися красиво рухатися під музику; пробудити жіночність; зарядитися енергією та натхненням. Тренер: Yulia Murovana.
Час: 15:30–17:30.
Вартість: 150 грн.
Місце: вул. Припортова, 42.

Як навести лад в емоціях, «перемкнути» їх на конструктив? Про це та багато іншого ви матимете змогу дізнатися на арт-терапії для підлітків.
Додаткова інформація за тел.: (073) 208-37-93.
Час: 12:00–14:00.
Вартість: 150 грн.
Місце: бульв. Шевченка, 186, Клуб для підлітків.

Існує чимало інформації про те, як важливо знати своїх предків, жити за законами родової системи, у разі потреби очищати її. Запрошую охочих на семінар-практикум «Родове дерево». На ньому розберете основні принципи і закони родових систем. Ознайомитеся з поняттями генограмма і геносоціограмма. Навчитеся «читати» родові сценарії.
Час: 11:00.
Вартість: 350 грн.
Місце: центр особистісного розвитку «Ключ», вул. Благовісна, 210.

Запрошуємо черкасців на кастинг п’ятого сезону «Битва талантів». Юні співаки, танцюристи та неординарні особистості матимуть можливість виступити на сцені ТРЦ та продемонструвати журі свої таланти. Прийдіть та проявіть себе в таких номінаціях, як: хореографія, вокал, розмовний жанр, оригінальний жанр, хенд-мейд.
Час: 15:00–18:00.
Місце: бульв. Шевченка, 208/1.

Візьміть участь у майстер-класі «Кольоровий літачок власноруч». Допоможе його сконструювати майстриня Наталя Носко.
Час: 15:00–17:00.
Вартість: безкоштовно (за умови пред’явлення чеку з будь-якого магазину чи відділу DEPO't center за 23 лютого)
Місце: бульв. Шевченка, 385.

Пропонуємо черкасцям провести весело суботу в боулінгу «Lucky Strike». У програмі: дитяча анімація, тематична фотозона, вечірня шоу-програма та призи.
Вартість: 75 грн.
Час: 13:00–15:00.
Місце: ТРЦ «Любава», бульв. Шевченка, 208/1, 4 поверх.

Любите джаз? Тоді пропонуємо черкасцям провести вихідні незабутньо. Приходьте на тридцятий ювілейний фестиваль «Черкаські джазові дні 2019».
Час: 18:00.
Вартість: від 50 грн.
Місце: ПК «Дружба народів», бульвар Шевченка, 249.

Пропонуємо охочим відвідати екскурсію з майстер-класом «Музейне скло розповідає». Проведіть вікенд з користю! Ви матимете змогу дізнатися, коли і як людство винайшло скло, де з’явилося вперше в Україні, особливості його виробництва та використання. Скляниці, оболоні, гути та гутництво і «черкаське скло» – детальніше почуєте про ці вироби на заході.
Запис за тел.: (097) 098-36-76.
Час: 13:00–14:30.
Вартість: 50 грн.
Місце: Обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1.

Якщо вам цікаво більше знати про народну культуру і звичаї України та її сусідів, то запрошуємо провести час з ансамблем «Росава». Музиканти і ведуча народна артистка України Ольга Калина підготували для гостей філармонії цікаву музичну програму «Дам лиха закаблукам». Ви зможете більше дізнатися про народні танці українців, такі, як: гопак, шалантух, аркан. Зможете почути захопливі історії про виникнення танцювального мистецтва та про музику на українському весіллі.
Час: 15:00.
Вартість: від 40 до 60 грн.
Місце: Обласна філармонія, вул. Хрещатик, 196.

Не проґавте шанс чудово провести вихідні. Для тих, хто цікавиться хореографією! Цієї суботи відбудеться відкритий Чемпіонат Черкаської області «Masters of Dance 2019».
Час: 10:00–22:00.
Місце: пр. Хіміків, 50, ПС «Будівельник».

Запрошуємо черкасців на відкритий чемпіонат Черкаської області з годзю-рю карате. Шанувальники східних єдиноборств зможуть насолодитися змаганням. У програмі турніру: ката годзю-рю, ката ренгокай, ката командні, ката кобудо, шобу куміте (двобої з дозованим контактом), ірікумі-дзю та ірікумі-го (повноконтактні двобої).
Час: 10:00–20:00.
Місце: вул. Пастерівська, 102.

Археологічна гра «Розкопки» долучить всіх охочих до наукової методики прочитання захованих у глибині тисячоліть таємниць давнини. Приходьте! На прикладі відкритої в Обласному краєзнавчому музеї унікальної археологічної виставки, де акумульовано результати 120 років археологічних розвідок та розкопок лише однієї багатошарової пам’ятки на території нашого краю, ви зрозумієте, чому процес досліджень порівнюють з криміналістичним розслідуванням.
Попередній запис за тел.: (097) 098-36-76.
Час: 15:00–16:00.
Вартість: 30 грн.
Місце: вул. Слави, 1.

Відкрийте для себе чудовий світ писанок в Обласному краєзнавчому музеї на авторській виставці Лідії Колесник «Вирій». Вона має символічну назву, оскільки означає міфічну райську країну, в яку можна долетіти лише на крилах натхнення.
Час: 10:00–18:00.
Місце: вул. Слави, 1.

Запрошуємо на персональну виставку київського художника Костянтина Роготченка, творчість якого виразно виокремлюється на тлі сучасного українського мистецтва. Через гру кольору та його відтінків художник акцентує увагу глядача на гострих соціальних проблемах. Кожна з робіт митця – це потужний філософський меседж із глибинним підтекстом. Кожен глядач може відчути щось особистісне, індивідуальне. Водночас дизайнер Костянтин проектує необхідну геометрію полотна з розміщенням колірних акцентів. На полотнах митця лінія і площина як першоелементи художніх мовних засобів. Художник створює складний колорит, «грає» на контрасті відтінків. На виставці представлені як графічні, так і живописні твори автора, де глядач зможе особисто побачити багатогранність, динаміку та творчий пошук митця.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Пропонуємо завітати черкасців у Художній музей на ювілейну персональну виставку дизайнерки Ірини Аксьоненко. На експозиції представлені авторські вироби з натуральної шкіри.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Запрошуємо на виставку творів черкаського художника Павла Солощенка «Є Світло Життя». Приєднуйтеся до прекрасного.
Час: 10:00–17:00.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Завітайте у Черкаський художній музей та перегляньте експозицію народної картини Катерини Баужі. Насолодіться гармонією кольорів! Народна картина, як і традиційне мистецтво, є національною формою духовного буття людей. Презентовані роботи – певний нерозривний зв’язок художниці з рідним краєм. Картини майстрині насичені образами-символами, домінантною є мрія про «райський куточок на землі» серед бурхливого сьогодення. На полотнах Катерини Баужі поетизуються українські архетипи: біла хата, вишневий сад, червона калина, соняшники, колосисте поле, тихий вечір, засніжена зима.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Пропонуємо переглянути виставку фоторобіт американського дипломата Юена Макдугалла «Американа». Захід відбудеться у межах проекту «Мандрівна галерея».
Місце: вул. Байди Вишневецького, 8, Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка.

Для любителів живопису чудова новина! Ви зможете переглянути ювілейну виставку Івана Дороша та Віри Кравченко в Черкаському художньому музеї. На своїх полотнах митці відображають мальовничу українську природу: ліси та поля, сільські хати й вулиці у різні пори року, багатство флористичного світу. На виставці презентовано понад 60 робіт, виконані різними техніками: олією, живопис аквареллю та вовною.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Запрошуємо на виставку абстрактного живопису Олександра Шепенькова «Транзіт2». Пориньте у світ прекрасного.
Час: 10:00–19:00.
Місце: вул. Байди Вишневецького, 8, Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка.

24 лютого

У будь-якого надійного і міцного будинку повинен бути хороший фундамент. Абсолютно не важливо, якого він розміру, кольору та яке в ньому оздоблення. Так само і в людини є непорушна опора, визнання якої дає шанс на якісно нове життя. Більш детально про це дізнайтеся на семінарі «Порядок в житті – основа успіху».
Час: 16:30–19:00.
Вартість: безкоштовно.
Місце: вул. Верхня Горова, 36/1, Шанс.

Вольверстоун – неймовірний one-man band із міста Житомир. Людина-оркестр «висікає» шалені гітарні рифи та перетворює їх у живу електрику. Без зупинок вибиває партії барабанів. Він грає слайдом на сігар-боксі та співає про те, як хвацько обвів навколо пальця самого Диявола! Приходьте! Проведіть вечір незабутньо.
Час: 20:00–21:30.
Місце: вул. Лазарєва, 6, Život A Pivo чесько-німецький паб.

Умієте малювати чи просто хочете поекспериментувати? Тоді приходьте в Обласний краєзнавчий музей і створіть свій шедевр-антистрес за допомогою техніки дудлінг, суть якої полягає у зображенні простих елементів (кружечків, карлючок, ромбів, крапочок, паличок). Розвиньте свою творчу уяву та передайте власні почуття через малюнок!
Час: 13:00–14:00.
Вартість: 30 грн.

Візьміть участь у майстер-класі «Жайворонки з солоного тіста». Пропонуємо прослухати цікаву розповідь від етнологів музею про звичаї та традиції весняного циклу, а саме, як предки зустрічали весну.
Запис за тел.: (097) 098-36-76.
Час: 14:00–15:00.
Вартість: 30 грн.
Місце: вул. Слави, 1.

Запрошуємо на кулінарний майстер-клас «Міні Шеф». Ваші діти зможуть навчитися готувати піцу, пекти печиво та прикрашати його, варити суп із куркою та сочевицею. Батьки теж зможуть долучитися до світу кулінарії: приготують для дітей український борщ швидко і легко з допомогою нових технологій; протестують організм на вміст вітамінів і мікроелементів; отримають професійні рекомендації лікаря гастроентеролога та насолодяться SPA-доглядом для рук з допомогою інноваційного апарату Dermasonic.
Час: 11:00–13:00.
Вартість: для однієї дитини – 180 грн, для двох дітей з однієї сім’ї – 250 грн, вхід для батьків вільний.
Місце: вул. Верхня Горова, 145, готельний комплекс Апельсин.

Пропонуємо черкасцям взяти участь у майстер-класі з фотопозування з Яною Крутко. Учасники дізнаються лайфхаки і базу в позування на камеру. Лекторка попрацює з кожним і спробує розкрити потенціал, розповість про робочі ракурси та обробку фото.
Дрес-код: чорно-білий.
Час: 10:00.
Вартість: 450 грн.
Місце: вул. Гагаріна, 73, Oblepikha Space Фотостудія & Арт-простір.

Приходьте на воркшоп «Вітражні експерименти». Зможете побачити гру світла і кольору. Розпис по склу вас обов’язково зацікавить. Захід для дітей від 9 років, підлітків та дорослих.
Деталі за тел.: (073) 010-30-10, (068) 010-30-20.
Час: 13:00–14:30.
Місце: вул. Остафія Дашкевича, 19, клуб науки «Quark».

Цими вихідними в кінотеатрах черкасці зможуть переглянути:

«Ефір» – містичний трилер від видатного режисера Кшиштофа Зануссі. На початку двадцятого століття, на кордоні двох могутніх імперій військовий лікар зухвало проводить наукові експерименти з ефіром. Його мета – отримати безмежну владу над людьми, над їхнім тілом і волею. Ціна успіху – віддати душу темряві…

«Наркокур’єр» – головний герой – Ерл Стоун, 80-річний чоловік, який не може назвати своє життя щасливим. Приватний бізнес майже банкрут, стосунки із дружиною залишають бажати кращого, а діти, здається, зовсім про нього забули. Одного разу йому пропонують роботу водієм. Ерл погоджується – і справи одразу йдуть вгору, а проблеми з грошима забуваються. Проте з часом він розуміє, що став наркокур’єром для мексиканського картелю. Ускладнюється все тим, що він потрапляє в поле зору оперативника Управління боротьби з наркотиками, агента Коліна Бейтса…

«Як приборкати дракона 3: Прихований світ» – селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу.

«Аліта: Бойовий ангел» – головна героїня прокидається у майбутньому світі, який вона не впізнає. Її забирає до себе Ідо, співчутливий лікар, який розуміє, що десь у цій викинутій на смітник оболонці кіборга ховаються душа молодої жінки з надзвичайним минулим. Поки Аліта вчиться орієнтуватися у своєму новому житті та у зрадливих вуличках Міста Брухту, Ідо намагається відгородити дівчину від таємниць, а новий друг – вуличний хлопець Ґ’юго, навпаки, пропонує допомогти оживити її пам’ять.

«Крути 1918» – художній фільм, знятий на основі реальної історії бою на залізничній станції Крути. На тлі доленосних подій у країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто переповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

Дар’я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода