Онкохворому з Маньківщини потрібна допомога

Дата: 25-02-2019, 10:21

Онкохворому з Маньківщини потрібна допомога
Володимир Луценко із села Іваньки, що на Маньківщині, вже майже 3 роки бореться з безліччю захворювань. Почалося все 2016 року, коли йому діагностували лімфому шлунка. Рік хіміотерапії в обласному Онкоцентрі дали втішні результати, онкологія відступила, але через рік ослаблений хімією організм дав збій і чоловіка розбив інсульт, віднявши всю праву сторону тіла.

Минув іще рік лікування і реабілітації, Володимиру стало краще, почав ходити і рухати рукою. Вже перед Новим роком чоловік потрапив до районної лікарні, де йому поставили діагноз - пневмонія. 2 тижні лікування сильними антибіотиками, які не дали результатів, дали зрозуміти, що треба шукати інше захворювання.

Його дружина почала бити на сполох, щоб провести КТ. Грошей на той час у родини вже не було, і вони звернулися по допомогу до небайдужих. Вдалося зібрати близько 10 тис., яких вистачило для транспортування до Умані і проведення КТ та поїздки в обласний онкоцентр.

За результатами КТ виявили, що пневмонії немає, але є розповсюджений лімфопроліферативний процес, який призвів до гіповентиляції правої легені. В онколікарні Володимиру призначили препарат Імбрувіка, який коштує 82 тисячі грн на місяць лікування. Скільки потрібно лікуватися - поки що не відомо.

Родина благає про допомогу. Сім'я (чоловік та дружина) і їхній син - інваліди з дитинства.


Луценко Світлана Вікторівна (дружина)
(098) 2757800
(098) 1082552
Луценко Тарас Володимирович (син)
(068) 3665311
(096) 6776409

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода