Черкащани розкрадали дизпаливо з потягів

Дата: 25-02-2019, 16:41

Черкащани розкрадали дизпаливо з потягів
Правоохоронці затримали злочинну групу, яку підозрюють у причетності до серії крадіжок дизельного палива з потягів на території Черкащини. Під час санкціонованих обшуків вилучено близько 5 тонн дизельного палива, шланги, заправний пістолет, двигуни і гроші. Речові докази направлять на експертизу. Відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі ГУНП України в Черкаській області.

Черкащани розкрадали дизпаливо з потягів

Розслідуючи кримінальне провадження за фактом крадіжки, правоохоронці слідчого управління спільно з співробітниками управління стратегічних розробок та за участі працівників Головного управління воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця» викрили злочинну групу, яка тривалий час крала дизельне паливо з потягів на території Смілянського району. Зловмисниками виявились троє жителів Смілянщини.

Під час проведення санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили близько 5 тонн дизельного палива, шланги, заправний пістолет, двигуни, гроші та автомобілі, якими користувались підозрювані під час вчинення кримінальних правопорушень.

Речові докази вилучено та буде направлено на проведення відповідних експертиз. Слідчим управлінням відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Проводиться перевірка на причетність чоловіків до вчинення подібних злочинів та виявлення можливих спільників. Триває досудове розслідування.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода