Валерій Лютий зустрівся з міжнародними спостерігачами місії ENEMO

Дата: 28-02-2019, 15:21

Валерій Лютий зустрівся з міжнародними спостерігачами місії ENEMO
Питання, які обговорили під час зустрічі, стосувалися виконання завдань та функцій поліції із забезпечення публічної безпеки і порядку, а також недопущення порушення виборчого законодавства в період передвиборчої агітації та безпосередньо в день виборів Президента України. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі ГУНП України в Черкаській області.

Очільник поліції області Валерій Лютий розповів спостерігачам про стан правопорядку на території області зокрема в рамках виборчого процесу.
Станом на ранок вівторка поліцією Черкаської області зареєстровано 97 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. У десяти випадках складено адміністративні матеріали, які направлено для розгляду до суду. Крім того розслідуються ряд кримінальних проваджень, які були відкриті за фактами можливого підкупу виборців, пошкодження майна та хуліганства, - розповів начальник Главка.

Представники ENEMO Мілош Стоядіновіч та Маріям Ховіям зазначили, що їхня місія на території області перебуватиме протягом двох місяців. За цей час вони мають за мету здійснити моніторинг якості виборчого процесу та його відповідність законодавству і міжнародним стандартам.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода