Підсумки «Доби»

Дата: 1-03-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.

Уманська пенсіонерка поскаржилась у поліцію на місцевого жителя. Ще б пак – той поцупив у неї електроінструменти, загальна вартість яких становить 10 тисяч гривень! 28-річний злодій спрацював вправно: віджав вікно, проник в оселю і виніс електролобзик, перфоратор, блок управління котлом та два подовжувачі. Ще й устиг ці речі продати. Поліція спіймала здирника й відкрила кримінальне провадження. Тепер шукати легкого заробітку йому не доведеться – за ґратами уманчанин пробуде щонайменше 3 роки.


Весна настала, а рибалки – на лід. Лише за останню добу троє екстремалів, ризикуючи життям, хотіли піймати улов на Дніпрі. І всі троє ледве не спокутували за це головами. Двом із них вдалося вибратися самотужки, а от 69-річний чоловік провалився під кригу. На щастя, інші рибалки повідомили про подію в Управління ДСНС, і водолази врятували чоловіка.


Актуально.
Ви готові до реформ? Уже від сьогодні Уряд розпочав монетизацію субсидій тим громадянам, яким призначено її у 2018 році. Пильнуйте зміни і пам’ятайте: обов’язковий платіж скасовують, у платіжках за лютий субсидії відображено не буде – її видадуть готівкою разом із пенсією, а не-пенсіонери зможуть отримати свою субсидію у будь-якому відділені Ощадбанку.


Число.
Майже 2,5 тисячі осіб мігрувало торік із Черкащини. За рахунок міграційного руху чисельність населення області тепер менша на 2 468 жителів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода