Гороскоп від «Доби»

Дата: 4-03-2019, 08:02

Гороскоп від «Доби»
Овен
Представників цього знаку очікує відрядження. Вдасться реалізувати більшість із своїх давніх задумів. Матеріальний стан значно покращиться. Маленькі радості наповнять життя щастям. Будьте уважні до дрібниць. Подякуйте за турботу рідним.

Телець
Відповідально поставтеся до доручень або прохань. Керівництво повинно помітити ваші старання. Сприятливий день для спілкування з рідними. Влаштуйте сімейний вечір у теплій та затишній атмосфері. Зверніть увагу на своє здоров’я і намагайтеся не перевтомлюватися.

Близнюки
Настав час для дослідження чогось нового. Придивіться до свого оточення. Незабаром вільні представники цього знаку закохаються. Під час спілкування з друзями може виникнути непоборне бажання відстоювати свою позицію. Проте не доводьте ситуацію до конфлікту.

Рак
Шукайте нові сфери та можливості для застосування своїх талантів. На роботі вас очікують зміни. Проте причин для хвилювання немає. Будьте максимально делікатними і романтичними під час спілкування з коханою людиною. Влаштуйте маленьке свято.

Лев
На вас очікує приплив енергії та життєрадісний настрій. Не марнуйте час даремно. Зможете розкрити свій творчий потенціал і зміцнити матеріальне становище. Знайте, є люди, яких ви надихаєте! Зробіть ще одну добру справу.

Діва
Спробуйте балансувати між бажаннями та обов’язками. Можете зустріти людину, яка частково змінить життя. Завдяки товариськості й дипломатичності зможете налагодити потрібні зв'язки. Вас чекає грошове надходження.

Терези
Доведеться старанно попрацювати, але результат вас задовольнить. Уміння чути і слухати оточуючих допоможе «завоювати» повагу. Робіть те, що прагне ваше серце. День ідеально підходить для зміни іміджу та оновлення гардеробу.

Скорпіон
Проведіть день у гармонії та спокої. Спробуйте налагодити стосунки з рідними. Більшість Скорпіонів можуть інтуїтивно визначити правильний напрям і безпомилково обрати оптимальний спосіб дій. Ця здібність позитивно вплине на кар’єру. Чекайте вигідних пропозицій від партнерів.

Стрілець
Час зменшити робоче й емоційне навантаження. Чудовий період для самоосвіти та підвищення кваліфікації. Спробуйте проаналізувати останні невдачі і зробити висновки. Для досягнення цілей у коханні доведеться проявити ініціативу.

Козеріг
Не будьте настільки прискіпливі, люди іноді помиляються. Якщо виникне суперечка – шукайте компроміс. Оточуючі гідно оцінять вашу чарівність та творчий потенціал. Вечір проведіть у компанії однодумців та обговоріть важливі питання.

Водолій
День запам’ятається спілкуванням з цікавими людьми на актуальні для вас теми. Отримаєте справжню насолоду від нових вражень. Час визначитися з пріоритетами та не відволікатися на дрібниці. Прослуховування приємної музики подарує відчуття радості.

Риби
Не бійтеся ухвалювати серйозні рішення та брати на себе відповідальність. Отримаєте новий корисний досвід. День насичений різними поїздками, зустрічами та спілкуванням. Розмежуйте роботу та особисте життя. Вам необхідний вільний простір та час для реалізації творчих ідей.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода