Міський патріотичний парк створять на території колишньої «дачі Андрєєва»

Дата: 5-03-2019, 16:39

Міський патріотичний парк створять на території колишньої «дачі Андрєєва»
Депутати Черкаської міської ради проголосували за створення міського парку патріотичного виховання, де розмістять і дитячий табір. Йдеться про ділянку площею 5,3 га, нині це територія так званої «дачі Андрєєва», що по вулиці Менделєєва, 4, повідомляють в прес-службі Черкаської міської ради.

Раніше цю територію використовували для відпочинку обласної еліти.

Для залучення цієї ділянки для суспільних потреб міста проголосувало 25 депутатів на пленарному засіданні сесії, що відбулося 5 березня.

- У зв'язку зі суспільним резонансом та проектом рішення Черкаської обласної ради стосовно приватизації будівель та споруд на Менделєєва, 4 вирішили створити в цій частині нашого міста - зону відпочинку, - прокоментував міський голова Анатолій Бондаренко.

Нині ця земельна ділянка перебуває в довгостроковій оренді в приватного підприємства «Міськбуд - плюс». Відтак, депутати ухваленим рішенням пропонують припинити відповідну угоду.

Опікуватиметься майбутнім парком комунальне підприємство «Дирекція парків».

Водночас, депутати доручили департаменту економіки та розвитку звернутися до обласної ради з метою передачі у власність громади міста комунального майна територіальних громад Черкаської області.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода