Підсумки «Доби»

Дата: 7-03-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Одразу дві пожежі сталося в Черкасах за останню добу: на вулиці 30 років Перемоги горіла суха трава, а на Симиренківській спалахнув житловий будинок. Причини займання – необережне поводження з вогнем та умисний підпал. На щастя, рятувальникам вдалося загасити пожежі, та хто грався з вогнем – поки встановлюють.

Зручність – наше все! Маємо кишенькові годинники, вигадали й кишенькові комп’ютери… А чули про кишенькові наркотики? Вони компактні і завжди при собі. Можна носити, наприклад, у пачці з-під сигарет. Такого кмітливця затримали днями у Черкасах. Поліція патрулювала на вулиці Тараскова і натрапила на підозрілого молодика. Той, певно, занервував і начеб ненароком жбурнув додолу пачку сигарет. 31-річного чоловіка довелося затримати, бо, з’ясувалося, що замість цигарок він носив із собою білий порошок.

Актуально.
Аномально тепло – саме те, що треба для святкового весняного настрою! 8 березня буде вітряно, але тепло – очікуємо аж на 10–15 градусів тепла. Щоправда, уже на вихідні має надійти холодніша хвиля. Тож завтра ніжимося на сонечку, а з суботи готуймося до дещо зниженої температури й невеликих дощів.

Число.
Понад 19 тисяч безробітних – таке число зафіксували на Черкащині. З них допомогу по безробіттю отримували 85,7 % громадян.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода