Черкащанин Артем Бондаренко – лідер бомбардирських перегонів

Капітан молодіжного складу донецького «Шахтаря» Артем Бондаренко із 12 забитими м\’ячами очолив реєстр бомбардирів U-19 української Прем\’єр-ліги. Про це інформує сайт «Черкаський спорт».

У 15-му турі юнацького чемпіонату України «Шахтар» на виїзді здобув вольову перемогу над «Ворсклою».

На початку другого тайму Артем Бондаренко відмінним ударом зі штрафного закрутив м\’яч у штангу, а добивання від партнера пройшло повз ціль. Але вже в наступній атаці Бондаренко точним ударом із близької відстані завершив класну комбінацію – 1:1. А ще через п\’ять хвилин Бондаренко чітко реалізував 11-метровий удар.

2:1 – «Шахтар» обіграв «Ворсклу», Артем Бондаренко у другому матчі поспіль відзначився капітановим дублем. «Гірники» з 39 очками очолюють турнірну таблицю і свій наступний поєдинок проведуть 15 березня вдома проти «Десни».

«Ворскла» U19 (Полтава) – «Шахтар» U19 (Донецьк) 1:2 (1:0)

Голи: 1:0 Синельников (15), 1:1 Бондаренко (53), 1:2 Бондаренко (59, пен.)