Гороскоп від «Доби»

Дата: 11-03-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Будьте обережніші у своїх діях та висловах. Спробуйте уникнути конфліктних ситуацій. Ваша працездатність, зосередженість і уважність здивує оточуючих та буде належно оцінена керівництвом. Після відвертої розмови з партнером стосунки стануть міцнішими та надійними.

Телець
Намагайтеся зберігати спокій та бути максимально доброзичливими. Удача супроводжуватиме вас у починаннях. Більше довіряйте друзям. Незабаром познайомитеся із людиною, яка своїм життєвим досвідом стимулюватиме вдосконалюватися і ніколи не покладати рук.

Близнюки
Використайте свою чарівність під час перемовин, вона допоможе отримати вигідну пропозицію, а також зарекомендує вас, як дуже компетентну та комунікативну особистість. Не варто нервувати й квапити події. На все свій час.

Рак
Будьте більш уважні та ретельно перевіряйте документацію. У першій половині дня вам доведеться провести час за рутинною роботою. Творчість позитивно вплине на ваш настрій і працездатність. Вечір проведіть з коханою людиною. Не забувайте втілювати у життя найпотаємніші мрії.

Лев
Знайомства з цікавими людьми зарядять вас енергією та надихнуть на нові звершення. Чекайте вигідних пропозицій, які сприятимуть покращенню матеріального стану. Аби відволіктися від роботи, зірки рекомендують Левам переглянути театральну виставу чи кінострічку.

Діва
Люди схильні довіряти вам, тому слідкуйте за тим, що радите і кажете. Діви сьогодні легко організують робочий процес. Для практичних завдань обирайте надійних союзників, близьких вам за духом та ідеями. Увечері зможете розслабитися і насолодитися затишною, домашньою атмосферою.

Терези
Подбайте про свій зовнішній вигляд. Якщо захочете змінити імідж – сміливо експериментуйте. Наполегливість та сміливість допоможуть вам відкрити нові перспективи. Сконцентруйтеся на виконанні робочих доручень, проте не забувайте про особисте.

Скорпіон
Не сумнівайтеся у власних силах та прислухайтеся до корисних порад друзів. Заплановані справи завершите без зайвих зусиль. Боріться за свої інтереси, тільки тоді досягнете достатнього фінансування та комфортних і гідних умов життя.

Стрілець
Ви дуже талановиті, проте здібності потрібно постійно розвивати та вдосконалювати. Приділіть час вивченню чогось нового. Спробуйте сконцентруватися на найважливіших питаннях та виконати доручення керівництва.

Козеріг
Заряджайте людей, які поряд, позитивом. Можливі нові стосунки. Зверніть увагу на деталі. Не намагайтеся зробити кілька справ одночасно. Будьте реалістами. Це допоможе уникнути розчарувань і непорозумінь. Вечір присвятіть собі: прочитайте книжку чи перегляньте улюблений фільм.

Водолій
Почуття виснаженості лікуйте спокоєм та домашнім затишком. Постарайтеся протягом дня зосередитися на роботі, виконуйте її ретельно та якісно. Ставтеся скептично до інформації, яку вам повідомляють незнайомці. Позбудьтеся нав’язливих думок. У Водоліїв розпочинається новий етап у житті, тому чекайте змін.

Риби
Останнім часом ви не сприймаєте відмови, а тому готові піти на все заради бажаного. Астрологи радять не забувати про можливі наслідки. Займіть тимчасово позицію відстороненого спостерігача. Це має допомогти у дослідженнях життя. На роботі очікуйте позитивних зрушень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода