Боксерський турнір стартував у Черкасах

Дата: 13-03-2019, 15:45

Боксерський турнір стартував у Черкасах
Черкаси приймають Всеукраїнський боксерський турнір імені Богдана Хмельницького серед чоловіків, який триватиме до 17 березня. За цей час на ринзі зустрінуться майже 70 спортсменів із 14 різних областей. Свої сили й майстерність вони демонструватимуть у десяти вагових категоріях. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі Черкаської міської ради.

Під час офіційного відкриття майстерського турніру, яке відбулося 12 березня, спортсменів привітали представники міської та обласної влади, а ще – обласного осередку Федерації боксу України.

– Ми й надалі крок за кроком робитимемо все, аби бокс як козацький вид бойового мистецтва розвивався серед молоді й ним у вільний час займалося все більше хлопців та дівчат, – сказав у своєму вітальному слові заступник міського голови Юрій Ботнар. – Ми прагнемо створити передумови як для того, щоб зміцнювати свій дух і тіло, так і для того, щоб кожен міг захистити себе та свою родину. Завдяки спільним зусиллям нас, як влади, тренерів і батьків, наші черкаські спортсмени привозитимуть ще більше кубків та медалей із національних та міжнародних змагань. Сьогодні ж бажаю чесної боротьби! Нехай переможе найсильніший.

Президент обласної федерації боксу Сергій Тищенко подякував представникам влади і меценатам, які об’єднали зусилля заради спільної мети.

– Полум'яні очі спортсменів, боротьба у рингу до останньої краплі поту, справжні емоції. Це справжнє свято боксу! – наголосив він.

Турнір імені Богдана Хмельницького вже втретє проводять на території спортивного комплексу обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву (СК «Манеж»), що на вулиці Пастерівській, 102.

Змагання проходять під егідою Міністерства молоді та спорту України. Серед співорганізаторів – Черкаська міська рада.

Позмагатися за першість приїхали спортсмени із Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Харківської, Чернівецької, Чернігівської областей та з Києва. На турнірі представлений і Черкаський регіон.

Фінальні поєдинки відбудуться у суботу, 16 березня.

Тоді ж відбудеться й нагородження найкращих. За 1, 2, 3 призові місця передбачена грошова винагорода.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода