Гороскоп від «Доби»

Дата: 14-03-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
Будьте наполегливі, боріться за успіх. Якщо виникнуть сумніви щодо важливого питання, то порадьтеся з колегами. Не намагайтеся кардинально змінити своє життя. Відволічіться на якісь приємні речі, оскільки заздрісники намагатимуться вивести вас із себе. Вечір проведіть в родинному колі.

Телець
Не помиляється тільки той, хто нічого не робить. Будь-які проблемні питання вирішаться легко, тому не варто хвилюватися. День сприятливий для прибирання та виконання різноманітних справ по дому.

Близнюки
Усе, що відбувається у вашому житті, має певну мету. Щоб отримати бажану свободу, необхідно перебороти власні слабкості. Не бійтеся помилятися. Сьогодні ви перебуватимете у центрі уваги. День також вдалий для покупок.

Рак
Раки познайомляться з людиною, яка вразить і надихне. Зустріч може мати доленосний характер. День порадує невеличким сюрпризом. З колегами Раки відчують себе «на одній хвилі». Присвятіть вечір коханій людині та насолодіться романтичною атмосферою.

Лев
Намагайтеся цінувати те, що маєте, і отримаєте більше. Незабаром ви зустрінетеся із людиною, яка зробить ваше життя яскравим та емоційним. Будьте обережні під час розмови з малознайомими людьми. День сприятливий для відвідування різноманітних культурних заходів.

Діва
Сьогодні варто попрацювати в команді та з’ясувати всі неточності. Заручіться підтримкою впливових людей, оскільки вони допоможуть реалізувати цікаві проекти. Зробіть щось приємне рідним. Вільний час присвятіть розвагам, відпочинку та шопінгу.

Терези
Терезам-жінкам зірки радять добре підбирати все, що підкреслює красу й чарівність. Ви зможете виграти у будь-якій суперечці, проте краще поставтеся до ситуації з гумором. День символізує радість буття, любов і взаєморозуміння. Сприятливі поїздки та творчі зустрічі.

Скорпіон
Сьогодні Скорпіони отримають подарунок від людини, яка з’явилася у їхньому житті нещодавно. День принесе гарні звістки від давніх партнерів. Не проґавте вдалий момент, щоб поговорити з керівництвом про підвищення. Шукайте позитив у всьому.

Стрілець
Стрільцям доведеться працювати з документами та важливими паперами. Вас очікує невеличка подорож, тому будьте обачні в дорозі. Зірки максимально сприятимуть вашому саморозвитку, тому не проґавте вдалу можливість! Увечорі зробіть щось приємне рідним.

Козеріг
Вам усміхатиметься вдача. День сприятливий для нових починань. У складній ситуації, щоб «розрядити» обстановку, варто все перевести на жарт. Потурбуйтеся про те, щоб рідні не піддавалися маніпуляціям та розуміли ваші справжні наміри.

Водолій
Будьте впевнені та наполегливі, тоді жодні перешкоди не завадять вам досягти успіху. Посміхніться! Життя чудове, сповнене різноманітних сюрпризів та приємних подарунків. Намагайся перечекати напружений момент. Ви зможете пройти випробування та досягти бажаного результату.

Риби
Протягом дня доведеться плідно попрацювати. При виборі пріоритетів враховуйте фактор доцільності. Є справи, які потребують нагального вирішення, а деякі можуть і почекати. Астрологи радять вам не ставити реалізацію своїх цілей вище за бажання рідних. Потурбуйтеся про здоров’я.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода