Яка новина вразила вас минулого тижня?

Дата: 14-03-2019, 12:02

Яка новина вразила вас минулого тижня?
Яка новина вразила вас минулого тижня?

Михайло Іванов, м. Черкаси:
– Вразила подія, яка сталася на вихідних – сутичка активістів із поліцією в Черкасах. Я ні на чиєму боці. Проте вражає те обурення народу, яке зараз триває. Також привітав із 8 Березня своїх дівчат – це для мене просто приємна подія.
Яка новина вразила вас минулого тижня?

Діана Бутовська, м. Черкаси:
– Найбільше приголомшила сутичка на вихідних. Навіть буревій на так вразив, як ця подія! Щодо приємного то це – виставка квітів в одному з черкаських ТРЦ. Хоч квіти там були неекзотичні, звичайні, та вразила їхня кількість. Просто дивовижно! На жаль, зараз багато вчуся і не можу частіше відвідувати такі заходи…Яка новина вразила вас минулого тижня?

Вікторія Федорова, м. Кропивницький:
– Взагалі я з іншого міста, а в Черкасах працюю. Звісно, вразила новина про сутичку активістів із поліцією. Ще і цей буревій наробив стільки лиха!.. Але якось за новинами стежу зрідка – і в соціальних мережах, і по телевізору. А ще я – флорист, тому зазвичай слідкую за подіями з цієї сфери. Також позитивною новиною для мене стала та, що я нарешті реалізувала себе в улюбленій справі – рекламній.Яка новина вразила вас минулого тижня?

Галина Феліпенко, м. Черкаси:
– Та що б уже нас, літніх людей, цікавило – пенсія! Отримую її в другій половині місяця, то зараз очікую на обіцяну прибавку. Це для мене най­очікуваніша звістка й та, що вражає. Щотижня чекаю на якісь новини щодо пенсії. Крім того, приголомшив страшенний буревій. У мене дача біля р. Тясмин, то наслідки невтішні – дерева завалило і таке інше…Яка новина вразила вас минулого тижня?

Михайло Бабенко, м. Черкаси:
– Я новини дивлюся, але якось мало їх запам’ятовую. Мабуть, вразило те, що кандидати у президенти починають відмовлятися від боротьби за «булаву». Як на мене, що менше кандидатів, то краще. Майбутній президент має бути чесним і робити все для України. Також цікавлюся спортом, особливо захоплююся футболом. Вразило те, що мій улюблений гравець перейшов у «Реал Мадрід».
Яка новина вразила вас минулого тижня?

Віктор Рибний, м. Черкаси:
– Багато новин читав і дивився по телевізору. Але найбільше вразила новина про скасування кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Щодо Черкас, то неприємно вразила сутичка активістів із поліцейськими. Я підтримую позицію перших, проте вважаю, що вирішувати важливі питання кулаками не варто.Яка новина вразила вас минулого тижня?

Катерина Онопрієнко, с. Мошни:
– Мене найбільше вразив приїзд Петра Порошенка в Черкаси. Я була присутня на його виступі. Зустрічалася особисто з паном Президентом, коли він приїздив до нас минулого разу, так само і зараз. Передала йому звернення щодо повернення українців – наших дітей, яких утримують у російських в’язницях. Раніше їх незаконно обманом туди заманили. Зараз полонених визнали вже жертвами торгівлі людьми. Вкрай важливо повернути цих людей до рідної домівки!

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода