Підсумки «Доби»

Дата: 14-03-2019, 20:44

Підсумки «Доби»
Події.
У Черкасах зник 6-річний хлопчик. Ішли з матір'ю вулицею, як малий раптом вирвав свою руку з маминої і чкурнув. Куди - хтозна. й телефона при собі не мав. Це сталося вчора по обіді. Для орієнтування мама Артема Супряженка повідомила, що малий був одягнений у зимову куртку темно-сірого кольору й чорні джинси, взутий у помаранчеві кросівки з коричневими вставками.

Учора вранці, опів на 10 ранку у селі Добра (Маньківщина) зайнялася пожежа в кабіні трактора МТЗ. Водій намагався приборкати полум’я вогнегасником, проте все-таки зателефонував на 101. Рятувальники загасили пожежу, проте трактор вигорів ущент. Причиною займання стало коротке замикання електропроводки.


Актуально.
Іще одна пожежа трапилася вчора, лише масштабніша. Так би мовити, говоримо про старе. Точніше, про те, що згадуємо щороку, та таке відчуття, що марно. У Черкасах на вулиці 30-річчя Перемоги на відкритій території зайнялася суха трава. Пожежу ліквідували. Проте наразі з'ясовують, хто грався з вогнем. Якби та людина знала, якої шкоди заподіяла, двічі б подумала перед тим, як брати до рук сірники.


Число.
Понад 500 кг риби вилучили у браконьєрів. Улов передали на реалізацію, виручені гроші надійдуть до держбюджету.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода