Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними

Дата: 15-03-2019, 16:01

Цікаві події, що чекають на черкащан уже цими вихідними
«Нова Доба» підготувала добірку головних культурних подій, аби вихідні пройшли максимально насичено і яскраво. Цього тижня на вас чекають: майстер-класи, цікаві експозиції та театральні вистави. Не проґавте можливість отримати нові враження, навички та море позитивних емоцій.

16 березня

Запрошуємо юних черкасців разом із батьками переглянути виставу «Лисичка, котик і півник» у Черкаському академічному театрі ляльок. Що ж чекає на цих співочих друзів? Пориньте в цікаві мандри разом з героями вистави!
Деталі за тел.: (0472) 33-49-01, (0472) 33-49-08.
Час: початок о 10:30 та 12:00.
Ціна: 40 грн.
Адреса: вул. Небесної Сотні, 4.

Любите музичну імпровізацію? Тоді завітайте на квартирник «Super-8». Зможете послухати цікаві композиції в теплій та товариській атмосфері.
Деталі: (063) 83-555-85 (Ann Petrovskaya).
Час: 18:30–20:00.
Вартість: 70 грн.
Місце: вул. Остафія Дашковича, 19, клуб науки «QUARK».

Візьміть участь у майстер-класі «Виготовлення прикрас за давньоруськими технологіями». Зможете створити унікальну підвіску. Прикраси будуть виготовлені з дроту з урахуванням традиції давньоруського золотарства та сучасної техніки Wire Wrap. Під час майстер-класу будуть демонструватися реконструкції стародавніх ювелірних прикрас.
Запис за тел.: (097) 098-36-76.
Час: 13:00–14:00.
Вартість: 50 грн.
Місце: Обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1.

Пропонуємо черкасцям провести весело суботу в боулінгу «Lucky Strike». У програмі: дитяча анімація, тематична фотозона, вечірня шоу-програма та призи.
Вартість: 75 грн.
Час: 13:00–15:00.
Місце: ТРЦ «Любава», бульв. Шевченка, 208/1, 4 поверх.

Якщо не знаєте, як провести суботній вечір, тоді гайда на концерт Наталії Могилевської. Зможете почути улюблені хіти та насолодитися чарівною атмосферою. Концерт відбудеться без використання фонограми.
Час: 19:00.
Вартість: від 250 грн.
Місце: бульв. Шевченка, 249, ПК «Дружба народів».

Запрошуємо приєднатися до інтерактивної екскурсії «Вулицями старих Черкас». Зможете дізнатися чимало цікавого про історію свого міста. Зокрема, який вигляд мали Черкаси 100 тому; як називалися вулиці; які були крамниці, убранства квартир, одяг. Про все це ви почуєте, якщо завітаєте в Черкаський обласний краєзнавчий музей.
Запис за тел.: (097) 098-36-76.
Час: 14:00–15:00.
Вартість: дорослим – 35 грн, студентам, пенсіонерам – 25 грн, дітям – 20 грн.
Місце: вул. Слави, 1.

Пропонуємо охочим взяти участь у трансформаційній грі «Таро-квест». За декілька годин ви матимете можливість прожити маленьке життя, побачити свої універсальні моделі поведінки, а найголовніше, зрозуміти, до якого результату вони приводять.
Кількість осіб: від 2 до 4. Тривалість: 2-3 години.
Проводить: психолог, таролог Анна Кучеренко.
Час: 12:00–14:00.
Вартість: 400 грн.
Місце: вул. Небесної Сотні, 105, оф. 419, центр розвитку особистості «Еволюція».

Цими вихідними у Черкасах проходитиме Всеукраїнський боксерський турнір імені Богдана Хмельницького серед чоловіків. Свої сили на ринзі випробовуватимуть близько ста спортсменів, які приїдуть з різних міст країни. Змагатимуться у десяти вагових категоріях. Приєднуйтеся! Яскраві враження гарантовані.
Місце: вул. Пастерівська, 102, СК «Манеж».

Запрошуємо на виставку абстрактного живопису Олександра Шепенькова «Транзіт2». Пориньте у світ прекрасного.
Час: 10:00–19:00.
Місце: вул. Байди Вишневецького, 8, Черкаська ОУНБ імені Тараса Шевченка.

Для любителів живопису чудова новина! Ви зможете переглянути ювілейну виставку Івана Дороша та Віри Кравченко в Черкаському художньому музеї. На своїх полотнах митці відображають мальовничу українську природу: ліси та поля, сільські хати й вулиці у різні пори року, багатство флористичного світу. На виставці презентовано понад 60 робіт, які виконані різними техніками: олією, живопис аквареллю та вовною.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Не проґавте можливість переглянути новий фотопроект «Сила краси, або Пані під прицілом». У проекті участь взяло близько 17 жінок. На світлинах учасниці демонстрували жіночу красу та чарівність. Ініціаторами заходу стали: дизайнерка Аза Шульга, фотографиня Світлана Задоровська та відеооператорка Яна Гагаріна.
Час: 16:00–17:00.
Вартість: безкоштовно.
Місце: бульв. Шевченка, 385, ТРЦ DEPO'tcenter.

Пропонуємо охочим переглянути роботи художника Василя Гелетка. Чимало картин самобутнього митця присвячено козаччині, він є автором барельєфу гетьмана Мазепи у Білій Церкві. Окрім цього, майстер творчо інтерпретує мистецькі праці Шевченка, його автопортрети, зображення хати батьків.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Черкаський обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1.

Пробудження живого весняного буяння квіту завжди пов’язували з романтичним образом жінки. Свої праці на виставці «Фантастичні квіти» представлять черкаські художниці: Віта Задорожя, Тетяна Каленіченко, Анна Конанчік, Ольга Костіна, Анастасія Линовицька, Вікторія Собко та Христина Шинкарчук. Більшість робіт виконані у графічній та змішаній техніці, що вдало підкреслює загальну концепцію експозиції.
Час: 10:00–17:00.
Місце: Художній музей, вул. Хрещатик, 259.

Черкасці цими вихідними матимуть змогу переглянути персональну виставку Івана Фізера «Мої етюди». На експозиції представлено різнобарв’я карпатських гір та полонин, красу українського лісостепу.
Час: 10:00–17:00.
Адреса: вул. Хрещатик, 259.

Приходьте на виставку «Відзначення шевченківських ювілеїв у ХХ столітті». Темою для цієї експозиції стало святкування березневих Шевченківських днів у різні періоди – у 1911, 1914, 1939, 1964, 1989 роках та їхнє відображення у виданнях і мистецьких творах.
Час: 09:00–18:00.
Місце: Музей Кобзаря Т. Г. Шевченка, вул. Б. Вишневецького, 37.

17 березня

Запрошуємо черкасців у театр переглянути виставу «Король Дроздобород». Це музична казка на одну дію.
Довідка за тел.: 36-07-21.
Час: 12:00.
Вартість: від 30 грн.
Місце: Центр дитячої та юнацької творчості, вул. Смілянська, 33.

У дитинстві нас дивували прості складені речі з паперу: літачки, кораблики, тюльпани залишилися в спогадах. Пропонуємо черкасцям взяти участь у майстер-класі з оригамі. Ця техніка розвиває дрібну моторику. Орігамі в традиціях японців вважається системою взаємодії з навколишнім світом через творення «цілого з цілого». Склавши невеличку фігурку з аркуша паперу і вклавши у процес її створення певний зміст, творець досягає результату: заспокоює заплакану дитину, відволікає її, захоплює, знаходить до неї підхід, розкриває її хвилювання, страхи, невпевненості, «пробиває» браму замкненості, ворожості до оточення. Окрім цього, паперовий виріб може прикрасити будь-яку оселю або стати чудовим подарунком.
Попередній запис за тел.: (097) 098-36-76.
Час: 13:00–14:00.
Вартість: 30 грн.
Місце: Обласний краєзнавчий музей, вул. Слави, 1.

Завітайте у Черкаський художній музей та перегляньте два цікавих мистецьких проекта:
Яна Кононова у фотопроекті «UNDER THE WEATHER» реінтерпретує меланхолію: байдужа до віку, статі та соціального статусу вона не вказує на рівень свідомості, не належить особистості та не є привілейованою даністю. Автор фотографує пейзажі у туманний час, досліджує як, завдяки погодному явищу, незначні деталі і нюанси набувають поетичного сенсу.
Презентований арт-проект «Вeautiesandbeast» – це метамодерністська спроба осмислення реальності сьогодення. Олена Клочко намагається вiдобразити збентеження, тілесно-матерiальну обумовленicть, магiю буття жiнок в сiрiй зонi, саме тому авторка описує робітниць.
Час: 10:00–17:00.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Приєднуйтеся до екологічно-мистецького проекту «Хвіст-ART». Свої роботи представили відомі черкаські художники, студентська молодь, а також учні художніх шкіл та студій: Черкаської дитячої художньої школи імені Данила Нарбута, ART-студії «Глорія», художньої студії «Сузір’я», Позашкільного навчального закладу «Багатопрофільний молодіжний центр» Черкаської міської ради, студенти Черкаського державного бізнес-коледжу.
Особливість цьогорічної виставки полягає у тому, що до експозиції увійшли світлини відомого черкаського фотохудожника Іллі Чепеля, зроблені у форматі соціального фотопроекту, ініційованого громадською організацією «Доброкіт». Доброчинність цієї організації в тому, що вона опікується безпритульними тваринами. Відомі ведучі міста Черкаси сфотографувались із безпритульними котиками з метою привернути увагу та допомогти пухнастим друзям знайти домівку.
Час: 10:00–17:00.
Місце: вул. Хрещатик, 259.

Запрошуємо черкасців стати учасниками воркшопу від Артура Жуковського «Барабанне коло». Охочі матимуть можливість освоїти прості техніки гри на різних ударних інструментах, а саме: джембе, уду, перкусії, бубні та ксилофоні. Кожен зможе створити гармонійну та дуже енергійну музику!
Деталі за тел: (068) 572-78-71.
Час: 18:30–20:00.
Вартість: 100 грн, у день заходу – 150 грн.
Місце: вул. Симоненка, 5, Студія ELEMENTарного.

Не уявляєте своє життя без поезії? Тоді приходьте на літературний вечір, який відбудеться з Ольгою Степан’ян. Зможете прослухати вірші класиків та сучасних авторів.
Час: 19:00.
Місце: «KIM BAR», вул. Гагарина, 75.

Цими вихідними в кінотеатрах черкасці зможуть переглянути:

«Диво-парк» – винахідлива Джун створила модель особливого місця, де панує справжня магія. Це неймовірний парк атракціонів. Головна героїня навіть не здогадується, що Диво-парк існує не тільки в її уяві! На неї чекають неймовірні пригоди, нові друзі та важлива місія.

«Абсолютно нові пригоди Аладдіна» – звільнивши Багдад від зловісного візира, Аладдін нудиться у палаці та не наважується освідчитись принцесі. Та все змінюється, коли одного разу у місті з’являється зловісний диктатор Шах Заман, який хоче захопити і трон, і його кохану.

«Майбутній король» – Алекс (Серкіс) вважає себе звичайним нікчемою, поки випадково не стає володарем таємничого Екскалібура. Тепер він має об’єднати друзів і ворогів у команду лицарів і разом з легендарним чарівником Мерліном стати на бій зі злою чаклункою Морґаною.

«Капітан Марвел» – відважна льотчиця Керол Денверс стає однією з найпотужніших супергероїнь і усвідомлює своє справжнє призначення. З невеликою групою союзників дівчина опиняється в епіцентрі міжгалактичної війни. Тепер Керол – капітан Марвел і від неї залежить доля людства.

«Королівський корґі» – історія про улюбленця королеви – собаку на прізвисько Рекс. Пес робить те, що хоче, веде безтурботне існування. Одного разу на прогулянці він загубився на вулицях Лондона. Рекса чекає випробування. На шляху додому він знаходить другу половинку і самого себе.

«Як приборкати дракона 3: Прихований світ» – селищу, де дракони та вікінги живуть у мирі та спокої, загрожує жорстокий ворог. Щоб захистити свій дім, хоробрий правитель Гикавка та його вірний дракон вирушають у подорож до прихованого міфічного світу.

Дар’я Роженкова

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода