Підсумки «Доби»

Дата: 18-03-2019, 20:32

Підсумки «Доби»
Події.
Діти - наше майбутнє, і їхня доля напряму залежить від умов, у яких вони зростають. Сьогодні на вулиці Сумгаїтська неподалік Палацу молоді перехожі натрапили на маленького хлопчика років чотирьох, який загубився. Поліція з’ясувала, де живе дитина і були шоковані, коли привели малого додому: у повній антисанітарії там живе ще й немовля, а також бабуся з онукою. Патрульні викликали відповідні служби й нагодували малечу.


Чи завжди алкоголь допомагає зняти втому й відпочити? А якщо у пляшці був таки собі алкогольний сурогат? Хтозна, чи є гарантії, бо таких шахраїв днями викрили на Черкащині. Ними виявилися немісцеві - жителі Дніпропетровщини. Під час обшуку в чотирьох підробників вилучили 1 676 пляшок та 170 коробок типу «bag-in-box» готової продукції. Крім конфіскації майна, шахраям загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.


Актуально.
Сьогоднішній день порадував черкащан справжнім травневим теплом. Та вже завтра температура спаде і набіжать хмари. Нестійка, проте тепла погода утримається наступні дві доби з температурами вночі від 0 до 5º тепла, вдень - +8..+13º. У другій половині тижня циклонічний вихор принесе у наш регіон негоду та посилення вітру. Періодично йтимуть дощі, подекуди з мокрим снігом.


Число.
60 % субсидій профінансували пенсіонерам на Черкащині.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода