Підсумки «Доби»

Дата: 22-03-2019, 19:30

Підсумки «Доби»
Події.

Сьогодні вдень Черкаси наполохав нещасний випадок на бульварі Шевченка. Із вікна багатоповерхівки випав молодик. Він помер одразу після падіння. За словами місцевих жителів, загиблий – із благонадійної сім'ї, сам проживав в однокімнатній квартирі. Мати зараз начебто на заробітках у столиці. Причини події з'ясовує слідство.


Після того, як 800 черкащан проголосували за створення у місті крематорію, нарешті петицію підтримали й депутати. Вчора у мерії ухвалили рішення визначити й відвести земельну ділянку для зведення такого об’єкта. На будівництво знадобиться близько 10 мільйонів гривень. Наразі з цього приводу в Черкасах проводитимуть громадські обговорення та зустрічі з експертами. Ймовірно, розташовуватиметься крематорій за 7-м кладовищем.


Актуально.
Мінлива весняна погода часом насторожує – то повітря прогрівається, то холод проймає… Та, за словами синоптиків, такі коливання цілком нормальні для березня. Певно, рання весна просто спокушає уже зняти теплі речі. За прогнозом, до кінця березня переважатиме помірне тепло: вночі від 2 до 4º тепла, вдень +10..+12º. Лише 23–24 та 27–29 березня чекаємо на нетривалі похолодання (вночі можливі слабкі морози, а вдень – не більше за +6+8º).


Число.
Від 340 до 1 700 гривень доведеться відзбиткувати тим, хто спалюватиме суху рослинність. Найближчим часом запрацюють мобільні групи, що «ловитимуть» порушників.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода