Гороскоп від «Доби»

Дата: 25-03-2019, 08:01

Гороскоп від «Доби»
Овен
У вашому житті розпочався метушливий період. На роботі сконцентруйтеся на вирішенні поточних питань. Незабаром здобудете новий корисний досвід. Не забувайте про інтелектуальний та фізичний саморозвиток. Запишіться в спортзал та відвідайте цікаві лекційні заняття, тренінги.

Телець
Імпульсивні дії не принесуть користі. Постарайтесь не сваритися з друзями та колегами. Від надмірної уваги оточуючих захочете сховатися. Астрологи радять усамітнитися та переосмислити життєві цінності. Віднайдете душевний спокій.

Близнюки
День буде сповнений романтики і щастя. На роботі або в навчанні проявіть організаторські й лідерські якості. Постарайтеся не обіцяти того, чого не зможете виконати. Думайте про можливі наслідки. Сприятливий час для пошуку однодумців.

Рак
Ваша краса надихає інших. Більше впевненості у собі. Інтелектуальний потенціал допоможе досягти успіху в кар’єрі. Можуть запропонувати перспективну справу, але не поспішайте відповідати на пропозицію. Зважте всі «за» та «проти».

Лев
Можливі серйозні зміни на краще в особистому житті. Зможете вирішити найбільш суперечливі питання в професійній сфері. Імовірно отримаєте додаткову матеріальну винагороду. Раціонально використайте кошти.

Діва
У першій половині дня доведеться старанно попрацювати. Порадує цікаве спілкування з авторитетними людьми. Астрологи радять провести вечір весело та, за можливості, ні в чому собі не відмовляти. Будьте відверті зі своїми близькими.

Терези
Під час відрядження будьте обережні й уважні. Можливі непорозуміння. Спробуйте правильно розподілити час. Не перевантажуйте себе понаднормовою роботою. Вечір проведіть у колі рідних. Затишна атмосфера подарує відчуття щастя.

Скорпіон
Ваші слова та дії здатні викликати в оточуючих неоднозначну реакцію. У роботі спробуйте довіритися професійній інтуїції. Зможете виконати завдання швидко та якісно. Сімейним Скорпіонам варто більше часу приділити відпочинку.

Стрілець
Удача посміхнеться тим, хто звик працювати чітко й злагоджено. Не проґавте можливість заручитися підтримкою впливових людей. Не звертайте уваги на дрібні невдачі та чужі зауваження. Сьогодні доведеться змінити плани. Отримаєте більше, ніж очікували.

Козеріг
Ви сміливо і рішуче беретеся за те, що виявилося не під силу іншим. Будьте активні та наполегливі. Пошук оригінальних рішень не принесе очікуваного успіху, але не варто засмучуватися. Друзі підтримають та змотивують вас до нових звершень.

Водолій
Використовуйте свою чарівність та комунікабельність для реалізації сміливих планів. З’являться нові сили та натхнення. Не бійтеся конкуренції. Очікуйте несподівані зустрічі з давніми друзями. Вечір присвятіть собі: почитайте книжку або перегляньте цікаву кінострічку.

Риби
Намагайтеся не ризикувати. Якщо не впевнені в успіху, краще не починайте нову справу. Будуть вдалими поїздки та відпочинок на природі. Під час ділових перемовин спробуйте переконати партнера у своїй унікальності та професіоналізмі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода