Підсумки «Доби»

Дата: 26-03-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
27-річній смілянці бракувало грошей на «дозу», і вона вирішила добути їх у будь-який спосіб. Жінка пошкодила ножем кабельну мережу «Укртелекому» й поцупила великий змоток кабеля. Коли на сигнал тривоги з повітряної лінії кабелів приїхала місцева поліція охорони, злодійка далася на втьоки. Проте жительку Сміли затримали, при собі вона мала спецінструменти для демонтажу кабеля і використані шприци...


Ще одного залежного від наркотиків затримали в Черкасах. Щоправда, він був за кермом ЗАЗ «Славута». Патрульні зупинили чоловіка через те, що він порушив Правила дорожнього руху, перетнувши суцільну смугу по вулиці 30-річчя Перемоги. Та водій помітно нервував і уникав розмови з поліцією. Саме тому довелося влаштувати перевірку в салоні, під час якої з’ясувалося, що 46-річний чоловік має при собі наркотики і зброю.


Актуально.
Невдовзі Кам’янка стане справжнім європейським містом! Принаймні розвиток туризму тут досягне високого рівня, адже в місті поклали початок найдовшій сакуровій алеї в Україні! Зробили це в Кам’янці символічно – у Міжнародний день щастя, висадивши на вулиці Шевченка майже дві сотні екзотичних дерев. Офіційне відкриття «Алеї дружби міст України», на яке запрошенні гості з усіх куточків України і навіть з-за кордону, відбудеться 3 травня.


Число.
5 тисяч сіянців сосни висадили учні яснозірського шкільного лісництва. Школярі вже не перший рік допомагають корсунь-шевченківським лісівникам.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода