Підсумки «Доби»

Дата: 1-04-2019, 20:31

Підсумки «Доби»
Події.
Минулої ночі у 9-поверховому будинку на вулиці Сумгаїтська в Черкасах зайнялася пожежа. Про вогонь на 101 повідомили сусіди, що почули запах диму. Рятувальники спрацювали оперативно, 67-річну господарку квартири госпіталізували з отруєнням. А на Звенигородщині життя пенсіонера врятувати не вдалося. Там вогонь розповсюдився на житлову будівлю з відкритої ділянки, де горіла суха трава. Вже коли пожежу загасили, рятувальники знайшли тіло 91-річного чоловіка.

Кажуть, що на обіцяне три роки чекають, але черкаський патруль виявився спритнішим. Наразі в області вже почали застосовувати спецпристрої TruCam і штрафувати за перевищення швидкості. Вимірювальним приладом послуговуються на аварійно-небезпечних ділянках доріг М-05 та Н-16. Порушники сплачують від 255 до 510 гривень – відповідно до статті122 КУпАП.

Актуально.
Напружений день голосування за Президента минув. Але тепер не менш спокійно, адже ЦВК обіцяє, що 21 квітня відбудеться 2-ий тур виборів. Станом на 18:00 виборча комісія вже опрацювала понад 80% протоколів, за результатами яких у трійці лідерів по Україні – Володимир Зеленський, Петро Порошенко та Юлія Тимошенко. На Черкащині ж друга сходинка – за Юлією Тимошенко, чинний Президент – третій. Крім того, за інформацією ЦВК, третина українців не брала участі в голосуванні.


Число.
5 заяв щодо порушень виборчого законодавства зафіксувала поліція Черкащини. Усі вони зареєстровані і чекають на перевірку.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода